@ Gorby: Ik vraag me nog altijd af waarom je nu per sé tegen iedereen in wil gaan. Je hebt geen flauw idee wie ik ben of hoe mijn situatie ligt; noch die van Sancho.
Ik ben helemaal geen voorstander van het "de hond meenemen, alsof het een pakketje is", maar hem één of twee keer meenemen om te kijken of hij zich hier op z'n gemak kan voelen, dat vind ik alleen maar goed. Dat had je ook geweten als je m'n vorige berichtje gelezen had.
En waarom ik niet wil dat je nog reageert?
Ik vind het prima als je je mening laat horen, maar op dit moment kan ik niks met de manier waarop jij 't brengt. Dit topic was oorspronkelijk bedoeld om Sancho aan jullie te introduceren en op deze manier gaat alle lol er vanaf.
Als je er niet achter kan staan, prima. Maar laat me alsjeblieft wel in m'n waarde. Ik wil het namelijk nog wel kunnen opbrengen om mensen die wél echt naar me willen luisteren, op deze manier op de hoogte te houden van de ontwikkelingen rondom Sancho. Want wat ik ook zeg, voor jou lijkt 't toch nooit goed. Leer me dan eerst maar eens kennen.



3 doggies









...





