Alvast bedankt voor alle reacties!
De eerste nacht is al bij al nog goed verlopen denk ik, het had zeker erger gekunnen.
Ik ben deze nacht gaan werken (daar kon ik helaas niet meer onderuit, maar nu heb ik een week vakantie). Ik heb Bo dan maar meegenomen naar het werk.
Ik heb mijn auto ge-doggy-proofed, dus de achterste zetels zijn eruit, er zit een rek in dat hij niet naar het bestuurdersgedeelte kan en dus in hele acherbak -koffer en achterzetelgedeelte- kan zitten, waar een heel groot dik kussen ligt.
In het begin wou hij er niet in en begon hij weer hartverscheurend te janken en te blaffen toen ik naar binnen ging. Wanneer ik even later ging kijken was hij toch al wat rustiger.
Daarna heeft hij heel de nacht bij mij mogen zitten dus was hij sowieso rustig.
Om 5u30 moest hij terug in de auto tot 6u30. Deze keer ging hij zonder morren in de auto en heeft hij maar één klein piepje gelaten. Toen ik terugkwam was hij ook rustig.
Da's toch al één vorderinkje!
Na het werken wou ik dus een poging doen om te slapen, maar dit was me iets minder gegund
. Van zodra ik Bo in zijn bench had gestoken begon het janken, blaffen en krabben. Dan ben ik bij hem gaan zitten en gaf ik hem kordaat een 'nee!' als hij echt luid begon te blaffen. Dat hielp wel want hi luistert echt goed! Hij werd wel wat kalmer maar bleef janken.
Een paar uur later werd ik wakker op de grond
. Maar Bo was wel veel rustiger. Hij jankte nog af en toe, maar even dikwijls was hij ook stil.
Wanneer ik dan wakker werd ben ik rustig in mijn bed (de kamer ernaast) gaan liggen. De deur van zijn kamer stond wel nog open, alsook de mijne. Hij begon wel weer wat te blaffen en janken, maar niet meer zo hysterisch.
's Morgens begon hij dan weer te janken en te blaffen en dan heb ik me maar uit mijn warme nestje gerukt en zijn we een lange wandeling gaan maken.
Nu ligt hij lekker te knorren naast mij in het salon
.
Ik heb de indruk dat sommigen van jullie denken dat ik iets ondoordacht heb gedaan of er geen moeite in wil steken. Dit is zeker niet waar! Dit is gewoon allemaal nieuw voor mij. Wij hebben thuis altijd honden gehad, maar geen hond met dit probleem, dus het is voor mij een beetje in het duister tasten en raad vragen.
Nu had ik wel weer een vraagje aan jullie. Sommigen zeggen dat het beter is om zolang Bo het zo moeilijk heeft de bench even mee in mijn slaapkamer te zetten, anderen zeggen dan weer dat je consequent moet zijn en de bench meteen moet zetten waar ie altijd zou moeten blijven. Hoe denken jullie hierover?







