
Hallo hondenvriendjes!
Mijn vrouwtje doet af en toe een beetje raar. Het begon vabochtend al. Ze heeft een heel lange staart en die vind ik erg interessant. Ik mocht op schoot en ik probeerde m'n tandjes te flossen met haar staart en toen begon ze hard te lachen en zei dat ik dat niet mocht doen, terwijl het prima flosdraad is!
Maar goed, we gingen vanmiddag wandelen, samen met de moeder van m'n vrouwtje. Dat is die aardige mevrouw die altijd heeeeeerlijke koekjes voor me heeft. We gingen naar het meer en daar vind ik het fantastisch! Komt er een grote zwarte Labrador aangewandeld met haar vrouwtje. Ik was een beetje bang.. Zegt m'n vrouwtje 'ga maar kijken Melo, dat is een hele lieve Labrador'. Ik dacht bij mezelf 'ja hallo, heb je gezien hoe groot ze is, maar ik ging er toch op af. Staartje laag, heeeel voorzichtig en ik heb haar een kusje gegeven. Kreeg ik me daar toch een kusje terug! Had m'n vrouwtje toch gelijk!
Op de terugweg kwamen we langs een heeerlijke modderpoel. Ik bedenk me geen seconde en ik spring erin. Van m'n witte vachtje was weinig meer te zien en m'n snuit was ook lekker modderig. Ah lekker denk ik. Ik ruik precies goed! Komen we thuis moet ik me daar toch onder de douche!
Volgens m'n vrouwtje stonk ik naar modder. M'n vrouwtje weet gewoon niet wat lekker ruikt. Eau de modder is het beste wat er is.. Op rollen in een dode vogel na dan. Ik ben nu weer helemaal wit. Vanavond weer een kans met m'n andere baas. Misschien denkt hij er net zo over als ik.
Pootje van Melo.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Soms begrijp ik helemaal niks van m'n vrouwtje!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Hoi Melo, weet je dat vogelkpoep en koeienpoep ook zo lekker rolt?, daar snapt mijn baasje ook niets van. Poot van Diesel

Haha het was ook zo schattig om te zien. Melo is altijd wat terughoudend naar andere honden en toen kwam die leuke Labrador eraan.. Die kleine kerel heel laag over de grond naar haar toe en opeens een dikke lebber over haar snoet en hij kreeg er een terug. Was zooo lief om te zien.
3 doggies 
Melo heeft weeral een heel avontuur achter de rug vandaag
ja, die rakkertjes vinden vuil wel leuk
hier is er ééntje die haar graag in een rotte vis of graten draait,
we gaan veel wandelen langs een vaart en daar is het oppassen geblazen
ik denk dat Melo nu wel wat zal genieten van een beetje rust,
flossen, kussen met een kanjer,modderbad en douche
mss komt er nog iets bij vanavond

@ Grietje en Diesel. Oh dat moet ook heerlijk zijn. Dat ga ik gauw eens proberen. Misschien kan ik dat doen als m'n vrouwtje niet kijkt, want dan moet ik straks weer onder die vieze waterstraal die alle heerlijke geurtjes wegspoelt!
Helaas heeft ze een goede neus en met een witte vacht kun je helaas niet alles verbergen, maar bedankt voor de tip!
Pootje van Melo.
3 doggies 
Modder is goed voor de dodehuidschilfers.
Je hebt helemaal gelijk hoor, ik rol ook graag door de modder. Mijn vrouwtje laat me dan in de tuin, om de modder te laten opdrogen en dan schud ik me uit en is al het zand er weer vanaf. En is mijn vacht weer mooi wit aan de onderkant en zijdezacht.
Groetjes Silver.

@ Nancy Woopy en Faith.
Rotte vis is hier helaas ook erg in trek.. Wat ik ook deed.. Die lucht ging maar niet weg. :s Na 3 dagen begon het dragelijk te worden.

@ Remie en Silver. Modder is lekker he! Ik zal het aan m'n vrouwtje doorgeven van die dode huidschilfers. Misschien hoef ik dan niet meer onder de douche.
3 doggies 
wat een avonturen heb je weer beleefd Melo.
vervelend he die vrouwtjes die liever een mooie schone hond hebben dan een lekkere eau de modder geur.

@ Anna en Boomer. Dat ben ik helemaal met je eens. Er is toch niks beters dan modder op je vacht?
3 doggies 
wat heb jij het heerlijk gehad zeg
ik heb ook al zoon vrouwtje waar niks van mag
dooie vis dat is toch heerlijk om in te rollen een dooie vogek ook en wat dacht je als zoon mest kar langs gekomen is en die dan mest verloren heeft op de weg dat is ook lekker jo
liefs taat
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Soms begrijp ik helemaal niks van m'n vrouwtje!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?