Omdat ik nu zo erg met puppy's bezig ben kom ik nogal wat puppy's tegen van broodfok die dan online staan. Ook zelfs bij advertenties van vermoedelijk particulieren ben ik Pekingeespuppy's tegen gekomen en daarvan staan de ogen zo slecht dat ik mij afvraag van kijken ze dan echt scheel of is het het 3e ooglid/knipvlies? Ik kom daarvan ook best veel tegen bij boomerhondjes die door broodfokkers op MP, Speurders enz enz geplaatst worden.
Ik vraag mij dus eigenlijk een beetje af hoe dat zit, want er zijn ook hondjes die dat gewoon niet hebben, zoals mijn pup en ja misschien lullig (of niet), maar het is als ik kijk voor een hondje dus echt wel iets waarbij ik op let. Mocht het een particulier zijn, ik zal nooit reageren als ik de hondjes "scheel" zie kijken op een foto.
Overigens heb ik vroeger een Pekingees gehad en die had dat dus niet en ben dat ook niet gewend bij honden. Dus klopt mijn voorgevoel dan van als je toch wel dat soort puppy's ziet, dat het niet helemaal gezond is?
Ik wil hiermee gewoon voor mijzelf een stuk duidelijkheid krijgen en hoop ik dat ik die van jullie kan krijgen. Voel je niet aangevallen of zo als je zelf ooit wel zo'n hondje hebt gekocht.



3 doggies
.



