Dobermann pup plast als er bezoek komt / hij enthousiast is. Wie heeft raad?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

Antoinette (Gast)


Hallo,

Wij hebben een dobermann pup van 3 maanden, hij zit op puppytraining en poept en plast netjes als we hem uitlaten, maar telkens als er bezoek komt (ook bezoek dat vaker komt)plast hij uit enthousiasme. Hij is niet bang, ook niet onderdanig maar is zo enthousiast dat hij begint te plassen. Hij doet dit ook als hij net is uitgeweest en tijdens de wandeling goed heeft gepoept en geplast. Hij plast dan wel minder maar toch nog genoeg.

Heeft hier iemand ervaring mee of weet iemand hoe we hem dit af kunnen leren?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dobermann pup plast als er bezoek komt / hij enthousiast is. Wie heeft raad?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel ***^Noortje^*** ***^Noortje^***

honden foto van ***^Noortje^***

Je visite moet je pup gaan negeren bij binnenkomst.
Als hij na een poosje rustig is geworden dan kan de visite hem bij hen roepen om te aaien.

Wel consequent volhouden dan komt het helemaal goed.

honden page profiel Bende van 4Bende van 4

honden foto van Bende van 4

Dat zijn deemoedsplasjes
Hij kan door de opwinding de controle niet houden over z'n blaasspieren.
Laat je bezoek je pup volkomen negeren als ze binnenkomen.
Straf de pup nooit,want dan word het erger!
Het gaat vanzelf over als hij wat ouder wordt.

honden page profiel DD

honden foto van D

De tips zijn hier boven al gegeven. Laat de visite de pup negeren, niet aanraken, niet naar kijken en inderdaad.....jij de pup niet straffen als het gebeurd.

Daarna als de visite lekker op de bank zit of elders, en de pup komt ZELF bij hun kijken, dan zal hij het op dat moment niet doen.
Als er kinderen bij zijn, laat de kinderen dan ook de pup met rust. Niet optillen, niet spelen, helemaal niets.

Bij de volgende keer precies hetzelfde doen en zo komt het allemaal wel goed.

honden page profiel Nikita x Noa x LadyNikita x Noa x Lady

honden foto van Nikita x Noa x Lady

Hier hebben wij ook zo een gevalletje :-) Bij ons gaat het nu allemaal goed en ook bij de mensen die vaker over de vloer komen, doet ze het niet meer.
Ook hebben wij dit afgeleerd door te negeren.
Maar als er mensen komen die ze niet vaak ziet of nog nooit gezien heeft, dan ontstaan er wel eens accidentjes :-)

Anoniem (Gast)

Bedankt voor de snelle reacties. We gaan er mee aan de slag. Na het nodige gezoek via google zijn we ook behoorlijk wat tips tegen gekomen! Aan de slag met de negeer-techniek!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dobermann pup plast als er bezoek komt / hij enthousiast is. Wie heeft raad?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Weer 1e les puppie cursus gehad.
^