Hallo lieve hondenvrienden,
Weten jullie nog wel dat ik geschreven had over onze lieve Misty die we moesten laten inslapen?
Ook zei ik, nee nooit meer dit verdriet, ach en toch...t blijft knagen, geen wandelingen meer en die brokjes en speeltjes over de vloer. Ja inderdaad hebben vandaag n pup "aangeschaft". Wel wilde ik n kleiner soort en dat is geworden n Maltezer leeuwtje.
Van te voren heb ik veel rassen bekeken en over gelezen zodat ik wel wist wat ik evt. in huis zou nemen. We hebben nog geen naam maar ik kreeg n suggestie om hem Simba te noemen. Mijn jongste zoon weet t nog niet dat hij er is dus dat zal straks n hele verrassing worden als hij thuiskomt. Hij had de naam Misty toendertijd uitgekozen en die naam paste ook echt bij haar. Ik zal proberen zo snel mogelijk foto's te maken van hem en hier plaatsen.
"Hondenkusjes" Lia



3 doggies



Ik herken het helemaal. Ik zei het ook nadat onze vorige hond overleden was; er komt noooooooooooit geen hond meer in. Nu heb ik er zelfs twee 












