
Nou HP'ers. De keus is gemaakt. Ik ben vorige week vrijdag met Timo naar een erkende fokker in Groningen geweest en ik heb daar een pup in de bestelling, zullen we maar zeggen. Het wordt er deze keer dus 1 met een stamboom en o ja, weer een chihuahua.
De moeder is nu ongeveer een week of 3 zwanger, dus de puppies komen, als alles goed gaat, begin december. En dan wachten totdat hij mee naar huis mag. Het wordt dus een reu. Ik ben helemaal dolgelukkig en soms lig ik 's nachts uren wakker. Hopen dat dat overgaat, want anders ben ik straks een wrak.
Ik vertel het tegen iedereen die het maar horen wil. Dus half Nederland weet nu zo'n beetje dat er nog een hond komt. Het lange wachten kan beginnen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ik krijg een puuuuppie, ik krijg een puuuuuppie." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Leuk voor je
Nu maar wachten dat de kleine geboren is en dan vaak op kraamvisite gaan!
3 doggies 
Leuk gefeliciteerd
Sterkte met in slaap vallen en dóór slapen,want dat duurt nog wel een tijdje,te lang om niet te slapen.
Spannend hè!

Het enige nadeel is, dat de fokker in Groningen woont en ik in het midden van het land. Dik 2 uur rijden. En dan weer 2 uur terug. Voor de duidelijkheid. Maar dan heb je ook wat. En als ik wil, mag ik ook blijven slapen. Dus dat scheelt dan weer. Het zijn echt kanjers.
3 doggies 
Oei, dat is niet naast de deur. Maar net wat je zegt, dan heb je ook wat!
Wel lief van de fokkers dat ze je een slaapplaats aanbieden.
3 doggies 
Gefeliciteerd het wordt vast een mooie pup met zulke ouders.
Ik wens je mooie dromen over je nieuwe pup, want dat betekend dat je weer slapen kan!
3 doggies 
hahaha ik ken het!!! ik heb ook een langharige chihuahua pup.. heb dr nu 1,5 week in huis. Zoooo blij mee!! kon ook echt niet wachten!! Succes
3 doggies 
Wat leuk!! Begin december is al snel, je hebt fokkers die hele lange wachtlijsten hebben.
Gefeliciteerd!
3 doggies 
Half nederland...je hebt België ook al bereikt via forum hoor !!
Dat is echt heel prettig nieuws...nog wel wat geduld hebben maar wens je gezonde en mooie chihuahua pup toe
Sweet Dreams
3 doggies 
Ja, en de Belgen vinden het ook geweldig!
Haha, super schattige hondjes. Hopelijk vliegt de tijd voorbij zodat je snel je puppytje hebt.
3 doggies 
Wat leuk zeg!
Wat zal de tijd nu traag gaan in jouw ogen hihi, maar het is het wachten waard 
3 doggies 
De geboorte van de pup is ook een leuk sinterklaascadeautje.... Spannend hoor!!
En ach, 2 uurtjes is best te doen. Ben voor Eazy 3 x naar Duitsland gereden (5 uur heen en 5 uur weer terug), het was het reizen zeker waard!!
3 doggies 
succes ...natuurlijk is het altijd spannend,een pup halen is altijd een belevenis ,en een zalig moment,de tijd zal ook snel vooruit gaan hoor ,lekker spannend
gr sandra
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Ik krijg een puuuuppie, ik krijg een puuuuuppie." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?