Hey,
Farmfood stelt aan verkopers een minimum en een maximum wat ze mogen vragen voor een zak farmfood.
Inkoop is ongeveer €33,00 per zak (voor mij dan, ik zit in het duurste tarief omdat ik niet zoveel verkoop dan bijvoorbeeld dierenwinkels).
Je mag het niet voor minder dan € 37,50 verkopen en ook niet voor meer dan € 39,50.
In veel zaken kost het dus €39,50 en dan is de marge voor de dierenwinkel dus al vrij klein in vergelijking met ander voer. Farmfood doet dit bewust.
Je mag het ook niet voor minder dan € 37,50 verkopen omdat Farmfood het dan geen eerlijke concurrentie vind. Als je het voor minder verkoopt en Farmfood ontdekt dat, dan betaal je voortaan meer per zak bij het inkopen, je krijgt dan 10 procent minder korting.
Veel is er niet te verdienen aan Farmfood, de botten 'Rawhide' daar zit wat meer marge op. Ook het Fresh assortiment heeft een beperkte marge.
Als je Farmfood verkoopt, dan heb je dus of klanten die er speciaal om vragen of je 'gelooft' echt in het product, zoals ik 
Groetjes, Margje