Hoi Hoi,allemaal.
We zijn weer twee dagen naar Dortmund geweest,we hebben de eerste dag op vrijdag 15 oktober de Nationale & en de tweede dag 17 oktober hebben we de Intenationale Bunderssieger gehad.
Het is de bijde dagen heel goed gegaan,we hebben weer heel wat gehaald.
De tweede dag kon bij ons echt niet meer stuk.
En vooral bij het vrouwtje niet,die was op ons heel erg trots ze gooide ozzy gewoon omhoog en vangde ozzy weer op natuurlijk dus dan ben je wel heel erg apentrots.
maar ik zal gauw de uitslagen aan jullie geven:
Vrijdag 15 Oktober:(nationale show)
Ozzy:1Plaats-Uitmuntend VDH CAC gehaald
Musky:2Plaats-ZG gehaald
Cody:1plaats-Uitmuntend-VDH Jeugt CAC-beste reu geworden en BOB geworden
Zondag 17 Oktober:Internationale Buderssieger show.
Ozzy:1plaats-Uitmuntend-2keer VDH CAC- CACIB Beste reu-en ozzy is Duits Bundessieger 2010 geworden.
En met dit reseltaat is Ozzy die dag ook nog eens Internationaal Kampioen Geworden.
Musky:1 plaats-Uitmuntend-2 keer VDH CAC-reserve CACIB geworden-reserver duits Bundessieger.
Cody:1 Plaats-Uitmuntend-VDH Jeugt CAC Gehaald-en is ook nog Duits Jeugt Bundessieger 2010 geworden.
Dus nu zullen jullie het vrouwtje wel snappen dat zij mij om hoog gooide van blijdschap,ik von het wel een beetje eng maar ik neem het vrouwtje dit niet kwaalijk.
Na een beetje lang wachten is het dan toch mijn eindelijk gelukt om Iternationaal kampioen te worden,daar ben ik nu ook weer van af.
we kunnen nu alle drie naar Engeland toe naar de Gruft,maar ik denk dat het vrouwtje dat volgendjaar nog niet zal doen want ik denk zelf dat ze zal wachten tot Musky en Cody ook Internationaal kampioen zijn geworden.
Nou dit wilde ik echt met jullie allemaal deelen,hoe onze dagen zijn verlopen in Duitsland Dortmund,
nou allemaal de groetjes en knuffels van OZZY-MUSKY-CODY



3 doggies











