Samen??

13 reacties

Chantal_*_Binky

1 oktober 2010, 20:38

Kaya (De hond van mijn nichtje) en Binky zijn al 4 jaar niet bij elkaar geweest. Kaya is een kruising met yorkshire terrier en jack russel. Jack russels zijn best agressieve honden. OMdat ze al zo lang niet meer bij elkaar zijn geweest, zou het dan zonder vechten lopen als ze weer bij elkaar zijn?? Want Binky gaat binnenkort mee met Kaya wandelen. Een leuke wandeling wil ik. Zonder gevecht. En het zijn dan ook weer 2 jongens!! En ik weet niet of Kaya gecastreert is! Binky wel. Maar van Kaya weet ik dat niet!
Ik weet dus niet of ze samen kunnen na 4 jaar.
Iemand raad?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Samen??" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Diesel & Bumper

1 oktober 2010, 20:42 3 doggies

Jack russels zijn misschien ietspietsie ADHD maar aggressief, nee. Ik hoop dat je nog goede tips krijgt, ik heb ze helaas niet. Sukses.

Bugs **Taz**

1 oktober 2010, 20:43 3 doggies

Honden reageren anders als ze los lopen. Dus mijn tip laat ze kennis maken op neutraal gebied waar ze los kunnen lopen.

Chantal_*_Binky schreef het onderwerp

1 oktober 2010, 20:44

In het bos ofzo?

lisa en laycka

1 oktober 2010, 20:45 3 doggies

Denk wel dat honden een goed geheugen hebben? Want je zegt dat ze elkaar vier jaar geleden elkaar al hebben ontmoet?
Hoe doet jou hond tegen andere honden?

corrie koopman

1 oktober 2010, 20:45 3 doggies

Wij hebben jaren Jack Russels gehad.Maar agressief totaal niet.Konden goed met de kinderen en kleinkinderen overweg.Dus ik zou dit gewoon eens proberen.

Chantal_*_Binky schreef het onderwerp

1 oktober 2010, 20:47

MIjn hond is best bang voor kleine hondjes. Niet van grote honden. En Kaya is best klein. Maar honden hebben wel een goeed geheugen. Maar of ze nog 4 jaar geleden kunnen onthouden? Mama weet zelfs niet wat er 3 jaar geleden is gebeurt!

Rocky & Ivonne

1 oktober 2010, 20:48 3 doggies

Hoi Chantal ,

Jack russeltjes zijn helemaal niet aggressief hoor meisje...ze zijn meestal wel hevig :-D
Laat ze eerst wat terug kennis maken met elkaar en volgens mij gaat dat best wel lukken dat jullie een mooie wandeling kunnen maken hoor :-D
een leuke wandeling met je nichtje en jezelf , je lieve Binky en Kaya...heel veel plezier met je wandeling Lieve Chantal...weet me te vertellen hoe het is verlopen hé !

Liefs Ivonne en Pootje van Rocky :-D

Chantal_*_Binky schreef het onderwerp

1 oktober 2010, 20:49

Zal ik doen!! Dankjewel. Ik ga het gewoon proberen!

***^Noortje^***

1 oktober 2010, 20:51 3 doggies

Inderdaad op een neutraal terrein gaan wandelen en beide honden los laten lopen..
Ik zou wel een volwassenen mee laten lopen voor het geval dat het toch mis gaat. Die kan beter ingrijpen dan een meisje van twaalf.

Veel wandelplezier. :-)

lisa en laycka

1 oktober 2010, 20:53 3 doggies

voila inderdaad.
ik zou het gewoon proberen!
laat me iets weten hoe het is gegaan
veel plezier ;-)

Chantal_*_Binky schreef het onderwerp

1 oktober 2010, 20:54

Ja weet ik. Ik wilde al een volwassenen meenemen. En Britney - mijn nichtje - is 10 jaar dus dan zou ik het wel doen. :-D

nora jazzy en poppy

1 oktober 2010, 21:34 3 doggies

jack russells zijn niet agressief hoor.af en toe alleen een beetje druk.ik heb er zelf twee en die zijn de goedheid zelve en kunnen met alle honden spelen zonder afressie.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Samen??" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^