rijswijkse bossen mogen honde niet meer los lopen :(

21 reacties

Laika de husky

5 september 2010, 10:42

ik liep net met laika in het rijkwijksebos komt er een man die zegt.
u hond mag niet meer los hier wegens een monument
wat krijgen we nou mogen we nergens meer lopen ofzo meer

anders een boete van 60 euro wtf is dit

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "rijswijkse bossen mogen honde niet meer los lopen :(" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Senna

5 september 2010, 10:44 3 doggies

Helaas dat er steeds meer wandelgebied waar honden echt los mogen verdwijnt....

:'(

Purdey en Chula

5 september 2010, 10:49 3 doggies

Bahhhhh snap dat echt niet hoor! Tis toch gewoon belachelijk dat je tegenwoordig een half uur moet rijden om je hond ergens legaal rond te laten rennen!!

Kunnen we met zn alle geen brief schrijven naar de koningin ofzo hahahah!

diane en tank

5 september 2010, 11:15 3 doggies

gaat lekker zeg! ik merk er hier niet zo veel van.
vind het wel jammer dat er steeds meer gebieden niet meer openbaar zijn waar je je hond even lekker kan losgooien zo zonde. :'(

......

5 september 2010, 11:17 3 doggies

Ik zeg, "ignore" !! Doen wij ook altijd ;-)

Japjes

5 september 2010, 14:01 3 doggies

:'( :'( :'( jammer bijna nergens mag de hond nog los

Laika de husky schreef het onderwerp

5 september 2010, 17:41

bedankt soraya ga het gelijk ff lezen :-)

groetjes remco en laika

soraya

5 september 2010, 17:42 3 doggies

Er staat op die pagina ook nog een link om het hondenkaartje van Rijswijk te downloaden.

Mike&Jerry

5 september 2010, 17:44 3 doggies

@ esther&cherlock

ja dat doe ik ook gewoon O-)

Betina van der Zanden

5 september 2010, 17:45 3 doggies

Helaas is het inderdaad zo dat onze viervoeter bijna nergens meer mag loslopen, hoe moet hij zijn pootjes lekker strekken?? Daar mogen de heren die onze wetgeving bepalen dan wel eens een goed en afdoende antwoord op geven, als ze dat niet kunnen (en dat lukt niet) gewoon negeren en zorgen dat je niet betrapt wordt, hahahahaaha, doen wij ook op de Maashorst bij ons in de buurt, al wordt het daar wel gedoogd ............... En waar komt het door ........................... grrrrr, zeurpieten die op alle slakken zout leggen en onze trouwe kameraad zien als een bedreiging voor hun wandelplezier .............. alsof wij dat niet hebben met onze viervoeters .......... domme mensen zijn het. Helaas krijgen ze het steeds weer voor elkaar, loslooptereintjes verdwijnen om weer een speeltuin te worden, waar geen gebruik van gemaakt wordt of weer door hangjongeren als hangplek .............. waar ze vervolgens dan weer over gaan lopen klagen ................ RARE WERELD WAAR WIJ IN LEVEN!!!!

Groetjes Betina

Bert den dekker

gewijzigd 5 september 2010, 18:00 3 doggies

Het meest gekke aan dit alles is, dat wij zelf naar de stembus gaan.
Ook is het vreemd dat er maar weinig mensen zijn die de moeite nemen om hun bezwaar of klacht kenbaar te maken bij de beleidsmakers.

Bij ons in Zeewolde mag een hond ook niet overal los lopen, maar als je met een goed alternatief plan bij de gemeente aanklopt kan je een gewillig oor tegen komen , wat resulteerd in goede oplossingen.

Wij hebben hier zelfs in het hoogseizoen diverse honden stranden , een mooi bosgebied en grasland waar de honden naar hartelust kunnen spelen.

Wij speken veel mensen uit diverse gemeenten om ons heen die hierheen rijden om hun hond lekker uit te laten.

Dolfine

5 september 2010, 18:04 3 doggies

Dit voorjaar is mijn schoonzoon toen hij met een andere hondenbezitter stond te praten, beide met aangelijnde honden, vlak bij zijn huis, aangevallen door een loslopende hond, hij 7 hechtingen in zijn bovenbeen, zijn hond had er 5 nodig in zijn poot. Iedereen kan wel roepen, honden los, maar helaas gebeuren er ook vaak voorvalletjes zoals deze. Kies wel de juiste plek voor loslaten, niet midden in een woonwijk. Dolfine

Janine

5 september 2010, 18:22 3 doggies

En maar belasting betalen O-) !

Ik heb er geen moeite mee als honden op sommige plekken aangelijnd moeten, niet iedere hond staat goed onder appél. Maar heb er wel moeite mee dat steeds meer losloopgebieden verdwijnen en de hondeneigenaren belasting moeten betalen.

Marwa & Maya

20 januari 2012, 21:01

Hallo,
Ik ben bezig met een petitie die gaat over de aanlijnplicht in het Rijswijkse bos als je geïnteresseerd bent stuur me dan een berichtje dan kun je je handtekening achterlaten op de website :-)

3 dogs

20 januari 2012, 21:07

Hier en in omgevng hebben we geen eens een losloopgebied, als we onze honden in een losloop gebied willen los laten moeten we eindje rijden!
terwijl hier genoeg grond is waar ze mooie losloop gebied kunnen maken..,zijn erg veel honden hier!

Sanne---Fanny(L)

21 januari 2012, 13:35

Klopt bij ons hier in de polder is er ook een bosje en daar moeten de honden ook aangelijnd zijn. Slaat nergens meer op!

chippie

21 januari 2012, 13:42

Bij ons is het best redelijk goed verdeeld, wij hebben twee best hele grote parken tot
onze beschikking met zwemvijvers erbij.
Alleen het is heel raar je hebt zeg maar een boven en beneden wandelstuk.
Wij mogen met de honden op het stoepgebied lopen en de mensen die er gewoon zijn kunnen
boven gaan lopen in de modderzooi, whahahahaha!!!!

Simone, Cody en Flynn

21 januari 2012, 13:44

Ik heb er gewoon maling aan. Laat Cody elke dag los in een park waar dat niet mag.
Heb nog nooit een bekeuring gehad. En krijg ik die wel? Dan is dat nog altijd goedkoper als elke dag met de auto rijden om ergens te komen waar hij wel los mag.

Tis belachelijk dat ze nergens meer los mogen doordat een paar rotte appels dat verpesten voor alle hondenbezitters.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "rijswijkse bossen mogen honde niet meer los lopen :(" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^