kieskeurige eter

6 reacties

Claudia

26 augustus 2010, 23:10

ik heb vandaag voor 80 euro lotgering besteld. 1 krat totaal en 1 combinatie. daarbij nog tborststuk. nou effe vond het geweldig en had t binnen 10 sec op- maar demon neit die was een beetje aan t lekken, en at zijn duck liever op. hij heeft er wel wat van gegeten maar neit veel.
hij heeft wel een heel bot op.
zou hikj het niet lekker vinden ogf heeft ie genoeg gehad?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "kieskeurige eter" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Claudia schreef het onderwerp

27 augustus 2010, 07:46

ja ik wil dat zoiezo blijven voeren want dat vindt hij geweldih en ik ben er ook zeer tevreden over

dat is het enige voer wat binnen 10 seconden hap slik weg is.

....goedgekeurde fokker

27 augustus 2010, 07:56 3 doggies

Puzzle is ook heeeeeeeeeeeeeeeel kieskeurig. Een andere smaak zorgt sowieso voor een eindeloze snuffelsessie, kleine hapjes met lange tanden en pas een paar dagen later wordt er normaal van gegeten. Goede rauwe producten zonder toevoegingen eet ze eigenlijk uiteindelijk allemaal wel. Maar kopen we een minder goede variant, is het vet, of zit er een sterke geur aan, dan eet ze het absoluut niet ;-)

Diesel & Bumper

27 augustus 2010, 08:50 3 doggies

O, die van ons is ook kieskeurig, ik heb haar laatst i.p.v. energique, herby vers gegeven, ze vond het bah,jak, brrrr.

Claudia schreef het onderwerp

27 augustus 2010, 16:24

hmm ja ik snapo er nks van vanmorgen was het binnen een tel weg. had dat van gisteravond bewaard

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "kieskeurige eter" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^