Wat een vreemd mens zeg
Wat een vreemd mens zeg
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ga 's aan de kant met die kleine?!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
sommige mensen
Sommige mensen.. *zucht*
jammer dat ik er niet was met bamse. hahaha had gezegd tegen dr, nou pas maar op. want deze heeft nog niet gegeten, dus gauw wegwezen.
en vlug, anders heb je alleen nog maar zijn staart aan de lijn. hahahaha
Tja, je hebt overal mensen voor, helaas. Maar misschien had ze een hele slechte nachtrust gehad en was de hond wel supervervelend ............ en dan nog had ze het even netjes kunnen melden. Maar tja, goed dat jij je verstand bij elkaar hebt gehouden.
Hopelijk blijven verder ontmoetingen met deze vrouw je bespaart.
Groetjes Betina
hahahahah jac van Amy zie het zo voor me
Wat zijn sommige mensen toch vreemde wezens!
Belachelijk gewoon, het kan in elk geval op een normale toon gezegd worden, dat zou al een begin zijn!
sjonge.. die ook nie wijs..
vreemde vogels ook op deze wereldbol..
Erg vreemd... Met het verkeerde been uit bed gestapt waarschijnlijk.
Tjonge .....
Volgende keer gewoon zeggen .. Kijk maar uit deze heeft nog niet gegeten..
Wat zou ze zeggen als ik daar met Daan zou staan..?
Die stuiterd soms aan de lijn, en helemaal bij agressieve honden (Daan is een watje
)
wat een raar mens
hond bijt en vroutje bijt ook van zich af
Hoi Isabelle zie net die foto van Daan haha lijkt wel of hij een wit hartje op zijn borst heeft
Ach sommige mensen. Als je zon hond hebt dan loop je toch zelf even om?
Mijn moeder heeft echt jaren overgestoken als ze een hond tegenkwam waarvan ze wist dat die uitviel (bij ons zijn het wel kleintjes die niet opgevoed worden met uitzondering van 1 of 2 labradors).
Toen heb ik haar duidelijk gemaakt dat zij niet weg hoeft te lopen! Mexx doet niks en blijft netjes naast lopen. Heb haar gezegd gewoon rechtdoor te lopen en Mexx af te leiden als er uitgevallen word. Stel dat het kleintje wel bijt, mexx is 5x zo groot en verdedigd zich wel :-p
Nu gaan die mensen voor haar aan de kant zoals het hoort 
je had haar beter in het water geduwt
Oud topic
Kunt U zwemmen vind ik erg leuk.
Ik had het op de uitlaatplaats met een man en zijn hond. Het is een fietspad met een dijk je. Ik loop links tegen het verkeer in,dan kun je zien wie er aankomt . Hij dus met zijn hond. Ik had al eens gezien en gehoord dat hij zijn vrouw uitschold, dus ik was voorbereid met de gedachte als je een heer bent ga je netjes om me heen.Hij deed dat dus niet. De grap van dit verhaal de honden konden het goed vinden.We stonden neus aan neus en ik vertikte het om opzei te gaan.Toen hij toch maar om me heen ging kon ik het niet laten om te zeggen "van je hond kan jij nog veel leren" mokkend liep hij verder.
Hahahaha jeetje.
Echt een raar mens zeg!
Wat antwoorde je je hond bijt maar ik schop???? Sorry hoor ik was niet opzij gegaan.
pfff wat denkt ze wel niety...miss bitch
Nou ja de brutaliteit hahahaha! Ik heb nog meer te doen hihihi! Sommige mensen!
sommige mensen
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Ga 's aan de kant met die kleine?!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.