
niet mp
ik heb daar 2 honden van gekocht
de een niet gezond. en de ander hebben ze als raszuiver verkocht en is een kruising.
ik zou bij t asiel kijken wat je zoekt. neem gezellig je hond mee om kennis te laten maken
en dan heb je ook een hondje er bij.
vind ik veel beter dan een nest nemen omdat je er een pup van wil houden
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "kan ik een pup houden van mn teefje?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Als het geen pupje hoeft te zijn en je een rashond op het oog hebt kan je ook bij rasverenigingen kijken of ze herplaatsers hebben.
Zo zijn wij ook aan ons hondje gekomen!

Wij hebben toendertijd ook een nestje gehad van Onze chikcy Zij is ook ene kruising.
Dit was puur omdat we haar een echte toppertje vinden.
Wij hebben haar wel laten testen op alle rare kwaaltje en de vader ook.
Ze bleek voor de rest niks te mankeren dus zijn we aan een nestje begonnen.
Puur omdat we het karakter van chikcy wouden uitbreiden en we daar zelf nog eentje van wouden houden.
En dat is een teefje geworden en ze kunnen prima samen met elkaar opschieten.
Om op je vraag terug te komen.
Ja je kan best een teefje uit je eigen nest houden.

Dootjuuh en waar is de rest van je nest??
Hoeveel pups waren het er??
Marissa,eers zeg je dit...omdat jullie eht allemaal zo afraden doe ik eht niet
En later zeg je dit..nee ik ben der over na gaan denken
over de pups
Wat wil je nou??
Als je er nog niet uit bent,zeg dan nietd at je het echt niet gaat doen...

Cabasja beter lezen
ik zei dat maar ze begrepen het niet en toen scheef ik dat voor beter uit lech
beter lezen Cabasja 

Cabasja De rest van het nest heb ik weggegooid die hoefde ik niet.
Bij andere eigenaren natuurlijk.
Ze hebben allemaal een geweldig plekje we hebben uren tijd ervoor uitgestoken om perfecte baasje te vinden.
Maak je geen zorgen dat zit wel goed hoor

Huh malissa...
Hoe moet ik het nu beter lezen???
eers zeg je dit...omdat jullie eht allemaal zo afraden doe ik eht niet
En later zeg je dit..nee ik ben der over na gaan denken over de pups
Ik weet niet hoe ik dit beter moet lezen

melissa
zou ik mogen vragen hoe oud je bent ?
want je komt bij mij niet erg volwassen over
en ga cabasja niet beschouwen als eigewijze want ze heeft gewoon gelijk en als je niet tege de kritiek kan dan is dit niet t juiste forum
in ieder geval Geen pups nemen! vooral niet omdat dit teefje TE jong is. & er zijn genoeg kruisingen die je een gouden mand kan geven

Tja ik zie het nog niet...eerst zeg je niet doen...dan weet je het weer niet...
Maar goed ik ben dislectisch en jij schrijft zo onlogisch...slecht...dan wordt het al erg moeilijk....
Dus het zal wel aan mij liggen...ppfff.
Maar goed Houdoe melissa

jaykee is ook een brabander:P hij komt uit moergestel
en dat je dislectisch ben daar heb ik niks van gemerkt hoor cabasja
ik vind eigelijk dat dit soort topics op slot moeten .. maar dat is mijn mening 
en verder. waarom het andere topic over loopsheid?ging dit ook over t fokken ? omdat je dan weet wanneer je moet afspreken met de reu? ik vind je wel erg zielig hoor! en ik hoop voor je teefje dat ze niet gedekt word!! dat is namelijk gewoon egoisme omdat je t mee wil maken
en de teef moet lijden! misschien wel 10 pups werpen
dan weet je je er geen baas voor maar je kan ze niet allemaal houden dus waar belanden ze dan? int asiel?
nee sorry melissa je bent 25 je moet beter weten!
Fokkers weten ook niet beter die nemen wel 3 x een nestje met de zelfde hond moeten die dan lijden !!!!!!
donder op man !

@ leon, jij weet ook niet waar jij het over hebt. die honden zijn meestal 2 jaar oud of ouder en daar zit meestal 1 jaar of meer tussen per nest. teefjes krijgen meetsal maar 3x een nest in hun hele leven! dus donder maar zelf op, als je niet weet waar je het over hebt.
mensen moeten hun mond houden, alz zij geen verstand van fokken hebben op de juiste manier!

als je vergelijkt met de manier hoe sommige fokkers het doen, vind ik het nog netjes. ken ook fokkers die naast 2 jaar tussen pozes doen, om eerst in die 2 jaar te kijken wat zon combinatie heeft gedaan.

Dit topic gaat op slot. De emoties lopen te hoog op, mensen gaan zonder respect voor elkaar reageren en de topicstarter heeft wel genoeg advies gekregen.

We verzoeken Melissa om niet meer onder schuilnamen zoals Leon te posten. Leon en Melissa zijn één en dezelfde gebruiker.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "kan ik een pup houden van mn teefje?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?