Tegenover mijn straat is een leuk bos wat ook losloopgebied is. nu zijn er eigenlijk altijd maar weinig mensen in het bos. en als ik een wandeling doe kom ik dan ook maar weinig honden tegen. in de zomer is het gelukkig wel wat meer dan in bijv. de winter.
Nu was ik vanmiddag aan het wandelen. ik had jayla en masha allebei mee en omdat jayla niet zo ver mag lopen (en gek is op water) ben ik even bij een watertje blijven staan zodat de honden lekker wat konden snuffelen en rondscharrelen. op een gegeven moment komen er van allerlei kanten verschillende honden. en op een gegeven moment waren er 10 honden bij elkaar.. heerlijk met elkaar aan het spelen..
ik heb echt genoten van hoe ze met elkaar bezig waren..
kunnen jullie ook zo genieten van spelende honden?



3 doggies







Waar ik soms wel een hekel aan heb, is dat mensen hun hond los laten lopen die dan totaal niet luistert! Gelukkig hebben wij die deze keer niet gezien op het strand.