Gisteren waren Bo en ik met de buurvrouw en hun hond naar de bossen geweest. Bo en B.ruce zwemmen daar altijd heel graag. Dus nu hebben ze daar weer met andere honden gespeeld en gezwommen.
Vanmiddag sprak ik de buurman dat hij B.ruce met spoed naar de DA had gebracht. Hij had enorm hoge koorts (40 graden) en hij kon nog niet meer lopen. Ik verder nergens bij nagedacht. Tot ik erachter kwam dat Bo ook erg sloom was. Hele tijd slapen, niet drinken en eten enz. Dus haar temperatuur opgemeten en deze was toen 39,2. Op zich dus niet zo heel hoog, dus besloten we om het nog even aan te kijken. Ze ging alleen steeds meer rillen, dus heb ik om half 5 nogmaals haar temperatuur opgemeten en toen was deze al 40,8! Heb ik de DA natuurlijk meteen gebeld en die adviseerde om haar te koelen met een lauwe douche en flessen met koud water tegen haar aan te leggen. Dit dus gedaan. Maar ik had er geen vertrouwen in.
Om 6 uur nog een keer getemperatuurd en nu heeft ze al 41,4!! Natuurlijk gelijk contact opgenomen met de DA en daar moeten we nu om 8 uur zijn.
Ondertussen houd ik wel elk half uur haar temperatuur in de gaten om te kijken of hij niet nog hoger gaat worden!
B.ruce heeft een spuit gehad en medicijnen. Hij eet, drinkt en speelt weer. Dus ik hoop dat Bo er ook zo snel bovenop komt!
Ik maak me eigenlijk best wel een beetje zorgen..
Mijn advies is aan jullie om echt uit te kijken met je hond(en) in stilstaan water te laten zwemmen. Heb hier in de buurt ook iedereen gewaarschuwd dat ze niet naar dat ven moeten gaan.
Ik laat straks als we terug zijn van de DA nog even weten hoe het gegaan is.



3 doggies












