piepen, rondjes rennen, naar staart happen, janken en blaffen

39 reacties · pagina 2 van 2

Cabasjagoedgekeurde fokker

4 augustus 2010, 17:52 3 doggies

Ow ja stom dat we daar niet eerder aan gedacht hebben...
Sommige honden kunnen helemaal histerisch worden van maar 1 vlo....
Hopen dat het nu is opgelost.
En zoals hier boven al gezegd wordt 1% zit op de hond...Dus echt goed je huis ontvlooien ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "piepen, rondjes rennen, naar staart happen, janken en blaffen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Frieda schreef het onderwerp

4 augustus 2010, 17:53

ik begrijp ook niet dat ik er niet meer heb gezien, want deze liep er duidelijk zichtbaar overheen.
Ik ga vanavond maar eens aan het poetsen. Gelukkig zit Toby nooit op de bank, dat scheelt weer, want ik heb een stoffen bank. Niet zo makkelijk te ontvlooien dus.
Z'n tuigje en kleed zitten al in de wasmachine en z'n bench heb ik vast gepoetst. Vanavond de vloer maar eens flink poetsen :'(

Frieda schreef het onderwerp

4 augustus 2010, 17:54

Soppen is genoeg he? Dat begreep ik in ieder geval van de da.

Cabasjagoedgekeurde fokker

5 augustus 2010, 10:04 3 doggies

Nee hoor,je moet echt een spray halen...enne vlooien kunnen springen...dus zitten ook in de bank.
Vaak gaan ze in kieren en donkere ruimtes zitten.
Dus plinten en de bank(kussens of in de spleten).
Als je ene houte vloer hebt...ben je er helemaal aan.
Maar je moet een bus omgevingsspray halen let er wel op dat het met IGR(dacht ik) in zit,want anders werkt het iet goed.
En een vlooienband in de stofzuiger,want ene vlooi die je opzuig...komt er net zo vrolijk weer uit ;-)

Heel veel succes :-D

Frieda schreef het onderwerp

5 augustus 2010, 20:05

Toch raar dat de da daar niets over aangeeft. Die had het alleen over soppen van de mand en het kleed in de was. Verder niet.

Vandaag begon Toby weer met rondjes rennen, piepen en rijden eind van de middag. De vlooien in zijn vacht zouden al dood moeten zijn. Heb er trouwens nog steeds niets meer gevonden.
Ik heb nog steeds ook het gevoel dat het een combinatie is met vermoeidheid en drukte. In zijn bench gedaan en na 5 tellen was het over! Daarna is het dan ook klaar met het gedrag als hij er weer uit gaat.

Gelukkig heb ik tegels trouwens!

Cgoedgekeurde fokker

5 augustus 2010, 20:14 3 doggies

Raar dat de DA daar niets over gezegd heeft!

Het is algemeen bekend dat als je hond vlooien heeft je huis onder de vlooien zit.
In de plinten, in stof, overal.
Ze wachten dan op een slachtoffer om vervolgens op dit slachtoffer te gaan zitten - jouw hond in dit geval.

Je moet bij de dierenwinkel van die speciale sprays kopen om je hele huis te ontvlooien.
Je kan ook via Google zoeken hoe je het best je huis kan ontsmetten, alleen een sopje is niet genoeg.

Succes met schoonmaken ;-)

Frieda schreef het onderwerp

5 augustus 2010, 23:07

Ik heb via google een heleboel gelezen over het ontvlooien van je huis. Ik ben er niet uit hoe ik het ga doen. Ik heb 3 jonge kinderen dus ik wil niet allerlei gif in mijn huis. Ik moet dus even goed nagaan wat er is, waarmee ik mijn kinderen niet in gevaar breng.

Cgoedgekeurde fokker

6 augustus 2010, 17:18 3 doggies

En je hond..Die chemische middelen zijn ook giftig voor dieren.

Succes ermee!

Cabasjagoedgekeurde fokker

7 augustus 2010, 01:09 3 doggies

Misschien is ecostyle iets??

Frieda schreef het onderwerp

9 augustus 2010, 20:55

Ben aan het vlooien verdrinken met een bordje water met olie er in. Dit om een idee te krijgen of er veel in huis zijn of nog niet en natuurlijk meteen ze te verminderen. Ik heb nog helemaal geen vlo gevangen.
Nou kan het natuurlijk zijn dat alles nog larve of eitje is, maar ik wil dit een maand volhouden.
Volgens verschillende sites is dit een goede manier om vlooien te vangen. (Zolang je geen plaag hebt)


Ik wil dit zo een maand volhouden en als ik toch een vlo vind en er blijkbaar toch vlooien in huis zijn (of net uitgekomen) ga ik die Ecostyle bestellen dit is idd helemaal natuurlijk las ik op hun site! Cabasja weet jij of Ecostyle snel levert?

Heb trouwens vanavond ook kaarsjes in de bordjes met water en (zonnebloem)olie gezet. Vlooien schijnen ook op licht af te komen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "piepen, rondjes rennen, naar staart happen, janken en blaffen" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^