
Ik heb hier behoorlijk wat ruimte, en ik ben hele dagen thuis. Nu vroeg ik me af, hoe zit het met het worden van een kvv verdeelpunt? Je zult zelf je vriezers moeten betalen neem ik aan, maar verdien je er zelf ook nog wat aan?
Ik heb geen idee of hier in het centrum van de stad er überhaupt interesse is, maar het is misschien het overwegen waard. Het zou in ieder geval het probleem van Dobby zijn kvv oplossen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hoe zit dat met een kvv verdeelpunt worden?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies Hier in Amersfoort is iemand een verstrekker van kvv Darf geworden. Volgens mij kan je dit gewoon zelf ook worden, al is het verstandig om het wel 'wit' te doen en er dus een bedrijfje van te maken. Misschien een kvv-merk benaderen? Darf is een Nederlands bedrijf, wellicht kunnen zij je voorlichten?
3 doggies 
Kijk, dat is een goed idee!
Je zou eens moeten informeren bij de verschillende KVV-bedrijven.
Wat zij van een verdeelpunt verwachten.
Om er ook nog wat aan te verdienen, zul je ook wel wat reclame moeten maken, bijvoorbeeld op internet op verschillende fora. En wellicht grote inkoopkorting moeten aanbieden. Dat trekt veel mensen toch wel.
Wat een goed idee!
Succes!
3 doggies 
ik denk dat je ook eerst na moet gaan of er in jouw stad al dierenwinkels zijn die ook kvv verkopen en je zult zelf flink aan de weg moeten timmeren

Er is een dierenwinkel aan de noordzijde van de stad die kvv verkoopt, een Jumper. Maar die hebben maar een klein vrieskistje.
Er is ook een Dobey, maar die hebben alleen Duck, Energique en Runner. Er is ook een kleine andere winkel en die heeft alleen Duck.
Verder is er nog eentje die bezorgd maar een beperkt aantal merken o.a. Black Dog, maar daar voor moet je dus een grote vriezer hebben. Voor mensen die geen grote vriezer hebben is de keuze hier extreem klein.
3 doggies 
Als ik het goed begrijp van mijn "thuis-vlees-winkel"moet je het ook zlef ophalen.
Goede merken zijn:Haaksbarf,Tinlo,Bibi.
Kijk eens op deze site's en vraag info.
Het zijn i.i.g merken die niet bij jou in de buurt worden verkocht en zijn ook de betere merken.
Op de site kun je ook kijken naar de verkooppunten bij jou in de buurt ,dan weet je meteen of het handig is om er thuis ook aan beginnen.
groetjes Soraya&Mila
3 doggies 
Ik zou zeker rondsnuffelen hoeveel 'markt' daar voor is en wat nog meer verdeelpunten zijn. En wat de verdeelpunten hebben. Jij kunt dan inspringen door andere merken aan te bieden. En flink adverteren, want vers vlees geven aan je hond is nog redelijk nieuw. Bij hondenscholen, dierenartsen, uitlaatplekken e.d. kun je zeker nieuwe klanten aantrekken.
Volgens mij verdien je er niet heel veel aan, maar het eten per maand voor je hond zou je er wel mee kunnen verdienen als je een paar klanten hebt.
3 doggies 
Bij ons in de buurt zit ook iemand die vanuit zijn garage kvv verkoopt. Hij is begonnen als verkooppunt van Carnibest en heeft er in de loop van tijd andere merken (oa Darf) bijgekregen. Zorg dat je een goede website hebt waar mensen je kunnen vinden (zo ben ik ook aan mijn adresje gekomen).
Leg folders bij hondenscholen, trimsalons etc. Ik heb in mijn trimsalon al heel wat klanten enthousiast gemaakt voor kvv en doorgestuurd.
Op mijn profiel staat een link naar de website van dit verkooppunt, misschien kan je er ideeën mee opdoen.
Kvv is misschien nog niet zo bekend maar wel sterk in opkomst.
3 doggies 
Nou Wilma, ik word je klant hoor
hahahha lekker dichtbij en ik heb niet zon grote vriezer dussehhh haha 
3 doggies 
Ik ben zelf een verkooppunt geworden van carnibest. Ik heb hun een mail gestuurd en zij vonden het goed. Ik heb een vriezer waar 130 kilo in kan en ik krijg mijn vlees thuisbezorgt en moet daar een bijdrage voor geven.
Per merk zit er natuurlijk een marge op en deze is voor je eigen stroomverbruik en het voorschieten van het geld. Inmiddels verkoop ik al behoorlijk en hebben onze honden goedkoop voer.

Helaas, dit gaat niet door. We gaan waarschijnlijk door omstandigheden, noem het eieren voor ons geld, versneld verhuizen. Hopelijk dit jaar nog. Maar... we gaan naar een wijk waar een dierenwinkel zit mét kvv assortiment, dusseh... 
Als het helemaal zo uitkomt als we willen zit die dierenwinkel in hetzelfde hoekje als de dagelijkse supermarkt.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hoe zit dat met een kvv verdeelpunt worden?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?