Natte poten, dolle neuzen. De meest hondsdolle dag van het jaar!

9 reacties

Silke Audenaert

8 juli 2010, 18:04

Natte Poten, Dolle Neuzen, het belooft een fantastisch evenement voor u en uw hond te worden! Zin in een dagje uit met spelletjes, demo's en een gezellige sfeer? Kom dan eens langs op 31 juli of 1 augustus, tussen 10u en 18u.

De basis voor ons opendeurweekend is fun met je hond; we voorzien dan ook leuke spelletjes zoals een ballenzwembad, een doolhof en agility, waarbij je leuke prijzen kan winnen. Op het demoveld bieden we jullie doorlopend een aantal van de verschillende hondensporten aan, alsook een demo clickertraining met kinderen. Bovendien hebben we ook een marktplaats waar je rustig kan rondkijken en alles te weten kan komen over de nieuwste hondenschool van Lochristi: Hondenschool Sirius. En daar eindigt het niet! We voorzien ook kinderanimatie en volop eten en drinken, om er een totaalervaring voor de hele familie van te maken.

Meer informatie? Hou dan zeker onze website www.hondenschoolsirius.be in de gaten. En vergeet je vrienden niet uit te nodigen!
Groetjes en tot dan
Het Siriusteam

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Natte poten, dolle neuzen. De meest hondsdolle dag van het jaar!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

wesley

8 juli 2010, 18:55

knlikt heel leuk maar waar is het O-)

corrie koopman

8 juli 2010, 19:39

Het klinkt erg gezellig.Welke plaats?

Japjes

8 juli 2010, 20:24

erg leuk :-D maar waar?

inge

8 juli 2010, 22:06

Tis in België, in Beervelde. Op de site kun je hun locatie vinden!
Jammer dat het zo ver weg is voor ons! :'(

Anoniem (gast)

8 juli 2010, 22:22

Het is allesinds de mooite waard om zo ver te rijden! Vroeger organiseerden wij de hondsdolle dag, waar wij zeer veel bezoekers uit Nederland kregen! ;-)

Renaat (gast)

6 augustus 2011, 20:20

Hondsdolle dag
Start: 29/08/2010 - 10:00
Stop: 29/08/2010 - 22:00

Deze hondsdolle dag is toegangkelijk voor ieder lid, van puppy tot ... De honden of hunbaasjes moeten niets speciaals kennen. Het is een dag waar alerlei spelletjes gedaan worden samen met je hond. Plezieris verzekerd op deze dag. Nadien kan je aanschuiven an de barbecue.

Meer inlichtingen en inschrijvingen

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Natte poten, dolle neuzen. De meest hondsdolle dag van het jaar!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^