
De kleine Kathi is gisteren laparoscopisch gesteriliseerd!
Gisteren was ze erg sloom en ziek....overgeven...piepen(pijn???)
Niet eten....gelukkig wel drinken!
Vanmorgen leek het aanvankelijk goed te gaan, maar gaande de dag is ze erg zielig en een soort schuw....wanneer wij bij haar in de buurt komen loopt ze weg!
Ze eet nog steeds bijna niks....gelukkig wel gedronken en het lijkt of ze veel jeuk heeft!
Wat is jullie ervaring?
Groetjes Anja
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wat kun je verwachten na een sterilisatie?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Dat is wel normaal hoor. Ze zal misschien nog wat pijn hebben en erg moe zijn. Ze moet herstellen van de operatie he. Laat haar maar lekker rusten. Niet teveel pushen.

Ze wil dus gewoon met rust gelaten worden, want ze doet heel erg afwijzend en schuw wanneer we bij haar in de buurt komen!
Is ze misschien beledigd dat wij haar gisteren naar de dierenkliniek hebben gebracht?

Zo denkt een hond niet "ik voel me beledigd".
Je hond heeft een ingrijpend iets ondergaan en moet hier geestelijk en lichamelijk van bijkomen.
Kijk het nog even een dag aan, grote kans dat het morgen een stuk beter gaat.
En als er iets is wat je niet vertrouwt is het verstandig de DA even te bellen.

Ik vind het zo zielig...ze kijkt zo triest en ik moet er niet aan denken dat haar uitbundige gedrag na deze ingreep zal veranderen! Zo kennen we haar gewoon niet!

Anja, niet téveel zorgen maken hoor, even nog 2 daagjes aankijken en als het goed is huppelt ze dan weer vrolijk rond !
Is dit over 2 dagen nog niet zo, ga dan even voor de zekerheid langs de DA.
Beterschap en hopen dat ze snel weer de oude is !

Geen paniek, ze moet erg bijkomen van de operatie en ze heeft misschien pijn aan haar wond.
Ze wil gewoon even lekker met rust gelaten worden, ze wordt heus weer de oude hoor.
En ze neemt je echt niks kwalijk hoor, dat soort gevoelens kennen honden niet.

Nou vergelijk het eens met jezelf.
Hoe zou jij je voelen/gedragen na een operatie?
Niet heel fit en vrolijk denk ik,dan zou je ook wat met rust gelaten willen worden.
En nee je hondje is niet beledigd,dat is meer iets voor mensen.
Laat haar lekker rustig in haar mandje liggen en misschien is ze nog steeds misselijk van de narcose.
Je kunt altijd naar je DA bellen als je het eng vindt.
Groetjes Soraya&Mila.

Bedankt voor jullie reacties!
Ik dacht dat ze met een laparoscopische sterisalie heel weinig pijn en problemen zou hebben, dus valt het een beetje tegen!
Ik ben terecht gekomen op www.pijnlozestrerilisatie.nl en ik moet zeggen een schat van een dierenarts hoor, maar wellicht ben ik te optimistisch geweest en heb ik gedacht dat Kathi sneller de oude zou zijn!

noa was de eerste dag pieperig en veel aan het slapen
2e dag was er al niks aan de hand
Ze moest 10 dagen rustig aan doen maar dat lukte niet echt...ze was helemaal hyper

Misschien zijn kleine hondjes wat kleinzerige en pieperiger!!!
Morgen vast een betere dag!

Noortje (ook een klein hondje) was de eerste dag een beetje sloom maar de tweede dag liep ze weer rond. Ook eten, drinken poepen en plassen was snel weer normaal.
Verder geen gepiep of kleinzerigheid.

Nee, Noortje had een sneetje van ongeveer 6 cm in haar buik. Dit was onderhuids gehecht en ze had maar een hechting die eruit gehaald is. Ze heeft ook geen kap of rompertje aan gehad.

In ieder geval beterschap gewenst en hopelijk voelt ze zich weer snel de oude.
Altijd vervelend om te zien als je hond zich zo belabberd voelt.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Wat kun je verwachten na een sterilisatie?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?