Daantje is 6,5 week geleden aangereden door een auto.
“Haar conditie is nog niet zoals die was voor het ongeluk” dacht ik. We deden heel rustig aan. Tot ze vorige week vrijdag tijdens een wandeling begon te slepen met haar rechter achterpootje. Die avond tijdens de dogdance viel het onze trainster op dat Daan haar achterhand niet helemaal OK was. Ze ontlaste hem, zette haar pootjes raar neer, had haar staart vreemd, stond scheef, niet goed in ieder geval..
Dus de maandag daarna direct naar een kliniek die bekend staat alszijnde expert op dit gebied. Dat was geen succes, kortgezegd een groot fiasco.. 
Op de foto daar gemaakt was te zien dat Daan een wervel in de buurt van de staart/rug heeft, die een klap heeft gehad , 'verbrijzeld'..
Dus rondgebeld en een afspraak bij een andere praktijk gemaakt waar we wél serieus genomen werden en die ons wél iets van een prognose en behandeling kon vertellen.
Dat was vandaag. Bij Ronald Mouwen .
Doordat de 1e praktijk de gemaakte foto’s niet had gestuurd, konden we niet zoveel. Maar het is een erg aardige man waar ik alle vertrouwen in heb voor een verdere behandeling.
Direct de medicijnen gaan afbouwen – was zijn mening.
O die lieve dogdance Daantje.. 
Ze wil zo graag.. Maar heeft echt last..
Daantje die nog nooit heeft gehijgd, hijgt ontzettend , ze gaat telkens verliggen, kan haar plekje niet vinden..
Daantje die zo gespierd en sterk en stevig was, is nu een heel slap meisje.. .. Het gaat hard achteruit, er blijft zo weinig van haar over.. 
We mogen de komende 14 dagen NIKS doen. Enkel heel korte stukjes wandelen. Over 2 dagen even telefonisch contact. Over 14 dagen weer langskomen..
Ondanks dat ik nog geen prognose weet , voelt dit al als een opluchting. Is er toch een stukje onzekerheid weg..
Dood zal ze er niet aan gaan, maar wat betreft sport, haar geplande nestje? Aller-aller-allerbelangrijkste is dat Daantje zich weer lekker gaat voelen..
Wat is het verdrietig om mijn maatje zo te zien..
Er is weinig over van de vrolijke, blije Daan.. 



3 doggies


























