hoi hoi
een engelse bulldog met stamboom zit je tussen de 1500 en 2500 euro ik heb 1600 euro betaald en jip dat vind ik veel geld ,maar ze is het meer dan waard
en ja wat doe je als je verliefd raakt he
Leuk detail : Voor angel is al 10.000 dollar geboden dus is het geen miskoop he wahahahahahaha
groetjessssssssssssssssssssssssss
Helaas mensen mijn tut is voor geen miljoen te koop
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welke prijs vind jij redelijk voor een pup?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Dit onderwerp is al een poos gesloten.. Toch wil ik even kwijt dat ik een prachtig lief maltezertje heb gekocht in 2003 voor 250 euro. Dit lieve mannetje heb ik met 5 jaar moeten laten inslapen omdat hij onder de allergie zat, het hondje blijkt achteraf te ver zijn doorgefokt en heeft een paar jaar geleden en daarbij ik ook!!!!
Denk na voordat je een "goedkoop"hondje neemt, goedkoop is duurkoop (mijn lieve Nemo heeft ons duizenden euro's gekost en uiteindelijk alles zonder resultaat)

Dat ligt er aan.
Uit ongeteste ouders zou ik er geen stuiver voor geven.
Uit geteste ouders zou het aan de testen liggen.
Een Patella luxatie test kost niets, maar een Syringomyelia test is alweer een stuk duurder.
350 vind ik wel de absolute max voor een geteste, ontwormde, ingeënte pup zonder papieren. Voor een Markiesje pup van geteste ouders met stamboom die ook volgens de welzijnregels van de rasvereniging is gefokt betaal je 450.

Voor de meeste pups betaal je rond de 300 euro ongeacht of er een stamboom bij zit of niet.
Voor Luca hebben we zelfs nog meer betaald.
Voor Fleur veel minder , maar dat was een herplaatsertje.
Als ik heel eerlijk ben vindt ik het zelf wel een beetje veel geld, maar ja...

Om echt de vraag te beantwoorden (oud topic of niet :-p).
Dat ligt voor mij helemaal aan het ras/kruising, wel getest/niet getest en hoe getest.
Witjes waren toen (we mexx kochten) 700-900 euro, reeel voor een apart ras waar alleen op HD getest werd (al waren er fokkers die 1000-1200 ook zo vroegen).
Tegenwoordig zijn ook ED en MDR1 verplicht en is de prijs opgelopen van 900-1100.
Daarnaast ben ik naar een chi op zoek, alleen wil ik een geteste chi, nu nog een zeldzaamheid aangezien de vereniging pas in 2011 PL gaat verplichten en ik een fokker zoek die op PL, hart, ogen en evt syri test.
Ik wil gaan fokken en dus een pupje met de best mogelijke start en gezondheid.
Daarvoor wil ik betalen, 2000 euro vind ik geen probleem mits dus minimaal 3 testen en het gebit goed zijn.
Maar voor een ongeteste stamboomloze chi zou nog geen 300 euro betalen (zou ik uberhaupt nooit kopen maar ok).

Wat ik soms raar vind. VB:
Franse bulldog 400€ zonder stamboom
Malthezer/shitzu/jackrussel bijna allemaal rond de 350€/400€ ook zonder stamboom, wat ik dan wel redelijk duur vind omdat een Franse zeg maar in is... En de jack/... Zijn weer wat oudere rassen, rassen die je supervaak ziet enz...
Voor een hond zonder stamboom vind ik 400€ ook wel genoeg. Maar als je echt verliefd bent op een hondje dat vb 50€ of 150€ meer kost doe je het wss toch...?

Ik vind eigenlijk dat kruisingen en ongeteste honden tussen de 200 en 300 euro zouden mogen kosten. Zodra een hond ouder is dan pup zou dat eigenlijk nog minder moeten zijn.
Voor een goed gefokte en geteste hond... tja, dat ligt aan het ras hè? Sommige hebben kleinere nestjes dan anderen, en ook meer kans op complicaties. Ik vind prijzen die boven de 1500 euro gaan echter absurd. Zelfs boven de 1000 vind ik veel, maar dat kan in sommige gevallen te rechtvaardigen zijn.
Ondanks dat dit een 'oud' onderwerp is wil ik toch graag reageren.
Een hond de juiste verzorging geven kost, onafhankelijk van ras/kruising, zo'n 1000,- Euro per jaar.
Dit is m.i. dus ook een prima aanschaf prijs (voor zowel ras als rasloze honden). Wie dit niet kan betalen, moet een jaar later zijn hond aanschaffen. Wie dit niet wil betalen, moet zich bedenken dat hij/zij dit jaarlijks moet investeren een hondeleven lang!
Wie meer betaald mag twijfelen aan de oprechte beweegredenen van de fokker.

Waarom wordt er eigenlijk een hogere prijs gerekend voor rashonden dan voor kruisingen?
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Welke prijs vind jij redelijk voor een pup?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?