lukte niet, ff opnieuw proberen
http://www.youtube.com/watch?v=c78SZuBdVUg
lukte niet, ff opnieuw proberen
http://www.youtube.com/watch?v=c78SZuBdVUg
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Voor de liefhebbers: uitleg over het plaatsen van een link, foto of filmpje in een bericht..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Gelukt, foto's en video
En een fotoslideshow, hoe doe je dat dan?
Ik heb er bijvoorbeeld een op Hyves. Zou ik de link daarvan dan gewoon hier kunnen "plakken" of moet er 'Img' bij staan?
Yesss... gelukt!
En nu de foto van mijn knappe zus

Yes!!!!!!!!!!!!!!!!!
Netjes zeg.haha
Leuke foto
Groetjes Ineke en Lotte
even geupt voor u
kan je alles gelijk in vinden
suc6

3 doggies Even oefenene hier hoor.

3 doggies

3 doggies Uhm, durf niet meer te oefenen dalijk staat het vol met lege pagina's van mij...ik doe iets verkeerd...maar de vraag is wát
Ik kopieer de link, kies img, plakken van de link, en sluit af met img (ik probeer een foto te plaatsen).
Hellup !
eerst selecteren
dan rechts klikken
klik op eigenschapen
dan zie je daar de code staan die copieer je
dan doe je img plak de link en weer img

daphne daarom is dit topic om jist uit teroberen door niet te proberen lukt het ook niet



3 doggies C
ocuments and SettingsAdministrator.DaphneMijn documentenMijn afbeeldingenik en luna

3 doggies Ik weet het Laura, maar het voelt zo suf, zie rijen foto's voorbij komen en ik zit zo te stuntelen
Ik houd het er maar op dat het komt omdat ik een oude pc heb en het bij mij iets anders werkt ofzo ?!
Ga maar weer verder met proberen.......

3 doggies

3 doggies
je deed het bijna goed alleen je moet goed kijken dat je bijde laatste img een / dat ging bij jouw fout je had twee keer achter elkaar img en dan dde laatste heeft geen /
vliegende hond
fijn om dit te weten ik plaats er meteen een!!
is dat goed
ik heb nog een leuk filmpje!
groetjes
deze hond vind ik echt heel knap


3 doggies
Nu MOET het goed gaan..........
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Voor de liefhebbers: uitleg over het plaatsen van een link, foto of filmpje in een bericht..." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.