Hoi allemaal,
Ik heb een chihuahua teefje van 1,5 met een wat afwachtend karaktertje ten op zichte van vreemden. Eigenlijk een klein beetje een angsthaasje. Dat is verergerd nadat ze vorig jaar onder een auto is gekomen en geopereerd moest worden omdat ze een gescheurd middenrif had. Andere vooral grote honden heeft ze een kijkje op. Wel speelt ze met de chihuahua van m'n nicht en die is hier ook 2 dagen in de week. Liggen samen in 1 mandje ook.
Ik heb sinds gisteren een chihuahua teefje van 8 wkn met op zich een rustig karaktertje. (dat was ook een pre want anders zou het zeker niet matchen met m'n oudere chi)Het blijft natuurlijk gewoon een speelse pup die met m'n oudere chi lekker wil spelen. M'n oudere chi gaat daar nog niet op in en bekijkt alles lekker van een afstandje vanaf de vensterbank waar ook haar mandje staat. Als ze op de grond loopt en de pup komt er ook aan vermijd ze dr en kijkt liever de andere kant op. Maar ondertussen vanaf d'r mandje wel heel nieuwsgierig toekijken als de pup met de chi van mn nicht speelt. Alsof ze dan wil zeggen, ik wil wel maar durf niet zo goed.
De mensen die komen laat ik eerst m'n oudere chi aandacht geven en dan pas de pup. Verder ben ik vanmorgen ook alleen met m'n oudere chi een rondje gaan lopen en heb de pup thuis gelaten.
Heeft er iemand nog tips en adviezen hoe ik het het beste aan kan pakken??? Alvast bedankt en ik ben benieuwd!



3 doggies

liefs Rina & co


