Wat doet jouw hond voor aandacht?!

36 reacties · pagina 2 van 2

team Shadow

10 mei 2010, 18:01 3 doggies

bounty komt voor je staan en laat je niet weg gaan tot je hem aandacht gegeven hebt en roxy die gaat voor je liggen op haar rug.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat doet jouw hond voor aandacht?!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Anita.Langen.

10 mei 2010, 20:01 3 doggies

Cismo springt op schoot en blijft dan net zo lang zich omdraaien en jou aan kijken totdat je hem aait.En als hij wat lekkers wil krijg ik een lik 2 keer een pootje eerst de ene dan de andere en als het te lang duurt gaat hij op zijn rug liggen en moet ik over zijn buikje aaien ja ja hoezo weet wat ik wil hihi.

Sonja, John, Iggy+ ,Chelsea en Amy.

10 mei 2010, 20:04 3 doggies

Onze Iggy+ die krapte altijd zachtjes aan je been, Chelsea komt naar je toe, en dan gaat ze je heel indringend aan zitten kijken.

Groetjes Sonja, Iggy+ en Chelsea.

Dewi • Promise • Duuk

10 mei 2010, 20:11 3 doggies

Blaffen, poten geven, aanstaren, piepen, springen, duwen met de kop, kop op schoot. Eigenlijk alle voorgenoemde trucs.
Ze kennen ze allemaal! ;-)

Stuurman

10 mei 2010, 20:19 3 doggies

Lindsey gaat op zijn achterste zitten en dan met de voorpoten iederkeer bewegen alsof hij iets wil pakken en dan gelijk tijdig je aankijken.Tarzan gaat dan bij je op schoot en je aflebberen.

Groetjes Tineke,Lindsey en Tarzan

bets-bean&raider

10 mei 2010, 21:21

Bean gaat bij je staan draaien en doet bijna een kat na miauw haaaaaaaaaa
Dus ik doe niks gaat ze nog harde miauwen moet er altijd om lachen :-D

pippa en ik

10 mei 2010, 22:49

zo baasje zo hondje....eummm....ja ...dus pip heeft het niet van de slechtste geleerd geloof ik...ze is meesterlijk! in aandacht trekken....!!! Of vind ik haar zo leuk dat kan ook:-) Maar volgens een vriend lijken pip en ik op elkaar daarin...kriebel nog even!!! a toe;...je trekt aandacht door: je pakt iets wat niet mag. Je kijkt lief en als er geen aandacht komt spring je van zit positie zo'n beetje over alles heen midden op iemands schoot, je babbelt een beetje of als je iets niet mag en je keek zielig gaan je drammen. Pip kan echt stamvoeten,..ik zal het eens proberen op te nemen. Het is kostelijk...erg vaut natuurlijk hihi maar wel reuze grappig

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wat doet jouw hond voor aandacht?!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^