Het is dus gelukt om er een stoere hond van te maken.....

33 reacties · pagina 1 van 2

YmY en de bende

3 mei 2010, 23:00

Oei lieve mensen, ik ga bijna ontploffen........
Even diep ademhalen (pfffffffffffff) en nu mijn verhaal met jullie delen, want dat helpt.

Naar aanleiding van King zijn gedrag vanavond op de hondenschool, heb ik even contact gehad met zijn vorige eigenaar. Ik vertel wat er is voorgevallen, wat zegt die puntjepuntje; Ha, dan is het me toch gelukt om er een stoere hond van te maken!

Pardon?!

Ik moest me echt zó inhouden...........kostte moeite maar is gelukt. Sorry gast, je hebt er een angstige hond van gemaakt. Hij is helemáál niet stoer juist!

Na even doorvragen blijkt dat King als pup geslagen is. Ja, niet onterecht natuurlijk hoor. Hij had het wel verdiend. Jij zou het ook niet accepteren als hij bij jou de bank stuk bijt.......

Meneer kwam dus thuis van een dag werken en trof zijn aangevreten bank aan. Nou, logisch toch dat je dan je pup afrost? Even flink aanpakken, dan leert hij zn lesje wel......

OK, ik wist wel genoeg en wilde deze man niet langer aanhoren. Ik neem afscheid en wat zegt die gast?
Als je besluit hem weg te doen, wil ik hem wel graag terug.

Sorry, toch nog ontploft tegen die man.


Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Het is dus gelukt om er een stoere hond van te maken....." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Shamilla & Zena

3 mei 2010, 23:03 3 doggies

jeetje en gewoon toegeven.. pfffff king heeft volgends mij een warm mandje gevonden.. dus hij hoeft niet bang te zijn dat hij terughoeft neem ik aan

Anita

3 mei 2010, 23:05 3 doggies

Gelukkig zit King goed bij jouw!
Wat een man zeg... :'(
King terug doen, nooit van je leven,
dat hij dat nog durft te zeggen!

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker

3 mei 2010, 23:05 3 doggies

Ik mag hopen dat de man nu geen nieuwe hond heeft?
Bah, weer een hond in de vernieling.
Blij dat King bij jou nu een fijn thuis heeft.
Ik geloof dat ik ook zou ontploffen bij zo'n verhaal.

Ik ben er van overtuigd dat King met jullie vertrouwen weer wat van z'n zelfvertrouwen mag terugkrijgen.

YmY en de bende schreef het onderwerp

3 mei 2010, 23:07

Die man heeft nog een hond (de vader van King) en dat is een hele lieve, stabiele hond. Ik heb me afgevraagd hoe dat kan, maar het blijkt dat die hond pas bij hem gekomen is toen hij zijn puppie streken al kwijt was.
Kortom, iemand anders heeft hem dus opgevoed.

Ivanne

3 mei 2010, 23:07 3 doggies

Nou ja zeg! Wat een s#kkel!! Dat zulke mensen honden mogen houden, echt!
Kan me ook goed voorstellen dat je alsnog ontploft bent hoor, je zou zo'n vent toch weet ik veel wat willen doen!
Heeft alleen geen nut bij zulke figuren, die zullen het helaas nooit leren.
Stop je energie nu maar lekker in je lieverd, die verdiend het tenminste!

Romy

3 mei 2010, 23:08 3 doggies

Jeetje ik ontplof al als ik dit lees King heeft het getroffen met jou
Veel succes met king je gaat het redden

YmY en de bende schreef het onderwerp

3 mei 2010, 23:13

Goed plan Sam!
Zo van; Hallo, ik kom even laten zien hoe stoer King geworden is. Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Yvette

3 mei 2010, 23:14 3 doggies

Sjezus mina..... wat een malloot !!!!
Laat King maar lekker bij jullie, dat lijkt me veel beter voor hem !
Vraagje: hoe is hij bij jullie beland ???

Mandy & Bram.

3 mei 2010, 23:18 3 doggies

Wat verschrikkelijk.... je zou hem zowat door die telefoon heen willen trekken! Arme King... Liefs & een poot van Bram!

YmY en de bende schreef het onderwerp

3 mei 2010, 23:25

@ Yvette, Mijn vriend werkte samen op een klus met deze "meneer" en kreeg het verhaal te horen over die rothond. Hij was er zo klaar mee, dat hij hem in het bos wilde gaan begraven. Mijn vriend bood aan dat die rothond wel een paar maanden bij ons mocht logeren, om hem een beetje op te voeden.

Ik ben de volgende dag naar die meneer gereden en heb King opgehaald. Toen een paar weken later bleek dat hij een heupoperatie nodig had vanwege HD heb ik gebeld, maar daar had hij geen geld voor.

Toen hebben we afgesproken dat King niet meer van hem is, want mijn vriend wilde geen duizend euro betalen voor de hond van een ander.

Zo is King bij ons gekomen. En gebleven.


YmY en de bende schreef het onderwerp

3 mei 2010, 23:26

Zien jullie trouwens het fotomodel op mijn profielfoto in het gras liggen? Dat is King.

Evelien & Midas

3 mei 2010, 23:31 3 doggies

Zo'n mooie hond!
Alsof king ooit terug zou willen.

wat een enorme sukkel

YmY en de bende schreef het onderwerp

3 mei 2010, 23:34

@ Evelien, Nou inderdaad zeg, alsof King terug zou willen.
Eigenlijk is het om te gillen zo'n domme kerel

Emma

3 mei 2010, 23:55 3 doggies

wat een verschrikkelijke man! Hoe kan iemand zo denken.
Hopen dat het lukt om King over zijn angst heen te helpen.

Jeetje,
echt een man zonder schaamtegevoel dus,
en dan is ie daar blijkbaar ook nog trots op ...
Zo iemand verdient gewoon geen hond
en maar goed dat King bij jou terecht gekomen is ...
Grtz
& good luck,

Hannie met Beer en Chelsea

4 mei 2010, 00:41 3 doggies

Wat een stomme vent zeg!

En ook nog gewoon de woorden: "Als je besluit hem weg te doen, wil ik hem wel graag terug"

pffff.. Wat denkt hij wel niet!

YmY en de bende schreef het onderwerp

4 mei 2010, 00:55

Ja en ik zit er nog over na te denken;
hoezo, als ik besluit hem weg te doen....
Ik besluit helemaal niet om hem weg te doen!

Is zeker ook maar normaal; O, het product voldoet niet aan mijn verwachtingen, ik schuif het maar door.

gorby2009

4 mei 2010, 08:15 3 doggies

en je wilt niet weten hoe vaak dit gebeurd, een hond bevalt niet (verrek er zit gaan aan en uit knop op), hij blijkt net iets andes dan een gemiddelde reclame hond, hij kost geld (heb je soms he, het zijn levende wezens).

mensen nemen maar, "halen" effe ergens een pup weg en overzien totaal niet waar ze aan beginnen voor wel 13jaar of meer, niet in werk wat je er aan hebt en niet in kosten, en hoe lang een hondenleven toch wel kan zijn.

en dan dumpen, met valse verhalen erachter..... heel herkenbaar.

fijn zeg dat King jullie gevonden heet, het zal wel zo hebben moeten zijn. veel geluk met hem hij heeft een prachtige smoel :-)

corrie koopman

4 mei 2010, 08:20 3 doggies

Wat een geluk dat de hond bij jullie is.Het arme beestje.Heel veel plezier met King.Een poot van Isa en Bowie

Japjes

4 mei 2010, 08:26 3 doggies

jeetje wat een verhaal :'(
nooit terug naar die man.
gelukkig heeft King een warm huisje bij jouw :-D

Liesbeth

4 mei 2010, 08:28 3 doggies

Op je profiel staat King onbekend ras, op de foto lijkt hij wel een Husky... mooie hond.

Ik heb bewondering voor jullie dat je zoveel honden kan opvoeden.

Een knuffel voor King

YmY en de bende schreef het onderwerp

4 mei 2010, 13:51

King is een kruising tussen husky en witte herder. Van de witte herder kun je weinig aan hem zien inderdaad he?

Ik moet eerlijk zeggen dat wat betreft het opvoeden, het beter was geweest om iets minder honden te hebben hahaha

Sproet

4 mei 2010, 13:56 3 doggies

Belachelijk zeg! King is een prachtige hond! Mag ik vragen wat er is voorgevallen op de cursus? - dat heb ik gemist denk ik. Ik ben heel blij dat hij nu wel een warm mandje gevonden heeft! Je zou zo'n man toch wel wat aan kunnen doen!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Het is dus gelukt om er een stoere hond van te maken....." praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^