Zijn er mensen die net als mij zin hebben om een keer met een hoop chihuahua's te gaan wandelen? Het wordt weer lekker weer, dus ik weet zeker dat de chi's daar wel zin in hebben.
Ik zou graag is meelopen met een van de andere wandelingen, maar mijn hondjes zijn best wel bang van grotere loslopende honden, en ik heb altijd het idee dat chihuahuas elkaar goed begrijpen
Ik hoop dat er wat mensen zijn die dit leuk zouden vinden. Het maakt mij niet zoveel uit wanneer (als het maar lekker weer is) en waar. Ik kom zelf uit Breda, dus een beetje onder in het land zou leuk zijn, maar ik ben ook wel bereid een eindje te rijden.
Laat maar weten of je dit leuk zou vinden, dan plannen we daarna verder.
Pootje van Jojo en Boogie





liefs Rina & Alexander likje en pootje van Turbo en Diezel 

lijkt me gezellig. het is een wit Reutje (niet gecastreert)










Maar....heb nog nooit gewandeld met chihuahua's. Dus wie weet! Ik woon in Zeist, in het midden van het land dus!
