Zij blijven beweren onschuldig te zijn!

69 reacties · pagina 3 van 3

Ivanne

24 april 2010, 19:19 3 doggies

Ow dat meen je!!! Whahahaha! Sorrie, maar ik doe het nu bijna in mijn broek van het lachen! De slopertijd hebben die van jou ipv de pubertijd O-)

Of... dat ding was per ongeluk uit elkaar gevallen en wilde ze hem weer in elkaar proberen te zetten. Want die uitleg van wendy zit ook wel wat in... ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zij blijven beweren onschuldig te zijn!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

...goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

24 april 2010, 19:28

Jaja lach maar ;-) :-D

Ivanne

24 april 2010, 19:38 3 doggies

Sorrie, gaat vanzelf... (oeps!) O-) O-)

...goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

24 april 2010, 19:58

Heel ondeugend, maar wel heel lief hoor!

Robert

24 april 2010, 20:02 3 doggies

Hahaha! :-D Ik ben blij dat Samos niet de enige is die zo ondeugend kan zijn! ;-) Die balletjes zijn een ramp, je vindt ze maanden later nog overal terug!

< Liesbeth & Igor >

24 april 2010, 22:12 3 doggies

Whahahaha, geweldig die twee foto's! ;-) :-)
Maar na het kussen ook de klimpaal.... oef tja ik ben bang dat ze nu het slopen ontdekt hebben.... dat wordt alles opruimen en wegzetten....

Igor had ook ineens weer zo'n periode, rond de 8 maanden, ik heb hem toen toch maar weer even in de bench gedaan en nu gaat het alweer 3 maanden prima.

Wens je sterkte en veel humor toe de komende periode!!!

Caroline & Luna

24 april 2010, 22:19 3 doggies

Oh, ik zie nu pas dat je ergens midden in deze topic een tweede foto geplaatst hebt! *blush*

Die tweede foto is echt GE-WÉL-DIG!!! :-D Wat een prachtige blik hebben ze daar alletwee. Die blik zegt helemaal dat ze dondersgoed weten dat wat ze gedaan hebben niet helemaal okay was... ;-) :-D

Hahahahahahhahahaha echt súper!!!

...goedgekeurde fokker schreef het onderwerp

25 april 2010, 11:25

Ja die 2e foto spreekt voor zich.... O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Zij blijven beweren onschuldig te zijn!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^