hondenliefde hoe ver ga jij met je hond?

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Joy & LunaJoy & Luna

honden foto van Joy & Luna

Hier ook twee verwende honden :-D
Maar ook kleertjes doen we hier niet. Zodra ik merk dat ze het echt koud buiten zouden hebben dan overweeg ik een dekje O-)

Ze hebben speeltjes in overvloed, kluiven liggen hier ook overal verspreid en ze krijgen voldoende beweging, liefde en aandacht.

Het meest geniet ik ook als ze gewoon hond zijn. Lekker ravotten in de bossen, rare streken of dingen (opnieuw) ontdekken.

Maar ze mogen niet boven komen dat is ons hondeloos plekje en ze moeten natuurlijk ook wel luisteren O-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hondenliefde hoe ver ga jij met je hond?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel SennaSenna

honden foto van Senna

Senna is niet verwend hoor O-)

Er gelden genoeg regels in huis dat moet ook wel als er ook jonge kinderen in huis opgroeien.

Maar dierenwinkels kan ik moeilijk voorbij. Er zitten er hier dan ook al 5 binnen de 2 km.

Ik heb een grote bak met alle spullen. Als afwisseling ruil ik het om de zoveel weken om.

Maar Senna krijgt alleen iets als ze er iets voor doet! nothing in live is free :-)

honden page profiel Marjolein en Noa en kleine LeviMarjolein en Noa en kleine Levi

honden foto van Marjolein en Noa en kleine Levi

mijn hond heeft ook een fijn leven dacht ik zo!
Alleen de mag niet op de bank en het bed maar verders krijgt en mag ze heel veel

honden page profiel marionmarion

honden foto van marion

@niki onze gast, jij hebt een gezonde relatie met je hond.
Als er geen geld zou zijn eten de mensen altijd nog eerst, en als er dan nog wat valt te delen doe ik dat met alle liefde.
Maar die situatie zie ik niet aankomen mocht dat wel gebeuren dan doe ik mijn honden weg. Dan kan iemand anders ze een beter leven geven.

Verder geef ik mijn honden de mogelijkheid om hond te zijn wat ik tegenwoordig echt wel als verwennen zie. Eens per maand krijgen ze een bot, en ze hebben twee flostouwen en nog vier andere speeltjes waarmee ze mogen spelen als ik dat zeg, en dat is eigenlijk elke avond een uurtje.
Ik heb hier twee jasjes liggen voor in de winter als ze mee gaan naar de winkel of iets dergelijks moeten ze soms fr stil zitten dus vandaar en heb ik 4 zetten van riemen en halsbanden liggen.

Daarnaast kent iedereen me in het dorp als 'dat honden meisje' en zeg ik altijd dat mijn honden mijn hobby is Hihi.
Ze hebben mijn leven opgevuld en van hen heb ik geleerd wat onvoorwaardelijke liefde werkelijk betekent en om te leven in het nu. Ook durf ik elke confrontatie aan en als ik met mijn honden loop heb ik echt het gevoel dat ik de wereld aankan. Heb een erg zwaar leven gehad maar mijn honden gaven me geen keus dan telkens weer mijn bed uit te gaan en te moeten lopen.
Ze betekenen écht veel voor me, en respecteren mij, daarvoor in ruil respecteer ik hun en geef ik ze de ruimte en mogelijkheid om heerlijk hond te zijn.

Hoe geweldig zijn dieren?

Om de film market and me te citeren
Give a dog your heart and he'll give you yours.

honden page profiel marionmarion

honden foto van marion

Marley and me moest dat zijn trouwens

honden page profiel Odielah & friendsOdielah & friends

honden foto van Odielah & friends

Ik denk ook dat mijn hondjes het erg goed hebben.
Maar soms ben ik wel's bang dat ik misschien te ver ga zoals nu met tayo. Ik wil het dan zo graag goed voor hem doen terwijl het op dat moment eigenlijk mijn hond niet meer was ( wel in mijn hart ) maar ben ik dan wel zo goed voor Elah vraag ik me dan af, buiten het feit dat ze echt alles van me kan krijgen, ben ik dan toch bang dat ik het op dit moment voor haar niet zo goed doe en dan voel ik me tegenover haar weer heel erg schuldig...
Odie vind echt alles oke..

Maar verder verwen ik ze heerlijk en zijn ze mijn poepiejjjjzzz ;-)

honden page profiel Ina en BorisIna en Boris

honden foto van Ina en Boris

Boris is mijn alles, maar................... het blijft een hond. Hij krijgt genoeg liefde, aandacht en beweging, heeft speelgoed genoeg, maar het is en blijft gewoon een hond, dus niet naar boven en never nooit op de bank of bed.

honden page profiel Floor en Fiefie Floor en Fiefie

honden foto van Floor en Fiefie

hmmm oud topic maar leuke vraag :-)
ik knuffel graag met fief maar ze blijft voor mij een hond, ik zal dus nooit onnodig dingetjes en frutseltjes gaan kopen voor haar en dat soort dingen. ze krijgt wat ze nodig heeft en that's it ;-)

honden page profiel Angelaa & LaikaAngelaa & Laika

honden foto van Angelaa & Laika

Ik heb ook alles over voor mijn hond, het is een echte vriendin waar ik niet zonder zou kunnen.
Maar dan nog blijft een hond bij mij een hond, ik ga 'm ook niet vermenselijke want ik vind dat het een hond moet blijven.
Wel ben ik van mening dat je geen betere vriend kunt krijgen als een hond (daar kan een mens niet tegenop)
Bij ons hebben honden ook echt een hondenleventje.

groetjes!

honden page profiel MYRIAMMYRIAM

honden foto van MYRIAM

mijn honden zijn buiten mijn gezin alles.
alleen geen kleren en al die onzin , begin ik niet aan. maar ze hebben allemaal eigen mandje goed te eten. goed speelgoed. krijgen heel veel aandacht en liefde. zijn ze ziek gelijk naar de dierenarts. word niet op bespaard. ga ook nooit op vacantie wil mijn honden niet thuis laten of pension. denk ook dat ik het niet overleef. nu diva is geopereerd voer ik haar als ikze niet wil en kan eten jawel madam eet van vork of lepel hahahahaa ze mogen ook boven komen op bank en soms ook bed. dus hier alles voor mijn kindjes myriam

honden page profiel Rocky & IvonneRocky & Ivonne

honden foto van Rocky & Ivonne

Onze rock's heeft ook een heel fijn leven bij ons,krijgt de nodige aandacht en spel mag wel niet naar boven om te slapen en als het te koud is buiten doe ik hem jasje aan..bibbert anders uit zijn velletje :-D

Van rock's krijgen we alle liefde terug :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "hondenliefde hoe ver ga jij met je hond?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: reizen
^