Rashondenlogboek of werkboekje voor een Markiesje?

5 reacties

ukkie

4 maart 2010, 14:29

Hoi allemaal,

Ik zit er over te denken om een Rashondenlogboek voor Sire aan te vragen. We beginnen in april aan Rally-o en misschien wil ik van het najaar de UV-proef doen. Maar ik vraag mij af: Kan dat voor een Markiesje? Of moet je een werkboekje van Cynophilia aanvragen?

Het Markiesje is nl. nog niet FCI erkend (wel Raad van Beheer erkend) en heeft "slechts" een afstammingsbewijs van Raad van Beheer en geen Stamboom. Sire is dus een stamboomloze rashond :-)

Op de meeste van zijn papieren staat ook geen NHSB nummer maar een VR nummer (verlopige registratie). Op zijn registratiebewijs staat NHSB nummer wel vermeld maar daar begint het met VR.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Rashondenlogboek of werkboekje voor een Markiesje?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

ukkie schreef het onderwerp

4 maart 2010, 14:30

:-O *voorlopig :'(

kooikerhondjespeciaal aangestelde fokker

4 maart 2010, 14:33 3 doggies

Het exacte antwoord moet ik je schuldig blijven, maar ik zou voor een Rashondenlogboek gaan. Kun je ook resultaten van shows invullen als je een keer naar een keuring gaat!

Mexx

4 maart 2010, 14:41 3 doggies

Oeh geen idee eigenlijk.
Wij hebben een rashondenlogboek en Mexx staat in een bijlage stamboom. G-0.
Dat kon wel.

Misschien even een mail naar de RvB?

ukkie schreef het onderwerp

4 maart 2010, 22:02

Ik zal het eerst aan wat mensen van de rasvereniging vragen, da's minder eng :-D

tobyke

4 maart 2010, 22:11 3 doggies

Voor honden die in het voorlopig register staan kun je gewoon een rashondenlogboek aanvragen. Je hoeft dus geen werkboekje aan te vragen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Rashondenlogboek of werkboekje voor een Markiesje?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^