dogo argentino - american stafford

37 reacties · pagina 2 van 2

Chantal (gast)

22 januari 2012, 17:06

Hoi Stephanie,

Wij hebben zelf twee dogo's.
Het zijn over het algemeen in huis lieve honden en niet al te druk.
Maar er zijn wel een aantal punten waar ik je voor wil waarschuwen.
Het is een hond die een consquente en duidelijke aanpak nodig heeft.
Wees niet hardhandig want daar reageren ze alleen maar avreachts op.
En ik zou ook niet aanraden om er een tweede hond erbij te nemen voordat je deze goed onder rappel heb staan.
Ze zijn zeer liefdevoll maar ook beschermend. Ze kunnen goed domineren en proberen dat ook zeker bij hun baas als ze daar de ruimte voor krijgen.
Verder zijn het heerlijke honden die er over het algemeen een goede gezondheid er op na houden en graag aandacht krijgen. Ze zullen door het vuur gaan voor hun eigenaar.
Maar geen honden voor een beginner.

Wees rechtvaardig, consequent en geduldig.
Succes.
Mocht je nog vragen hebben dan hoor ik het graag.

chantal

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "dogo argentino - american stafford" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

ilse

23 januari 2012, 16:57

mijn hond is een dogo

Dogo Argentino

2 februari 2012, 13:55

Hier ook een dogo, en op mijn profiel kan je wat meer info over het ras vinden...

john (gast)

8 november 2012, 07:25

john (gast)

8 november 2012, 07:29

Mooie hond wij hebben er ook zo een vet schattig die van ons is wel grotereij zeggen gewoon witte amstaff

paco!

31 december 2012, 09:34

Hallo, ik heb een hond gekocht die door moet gaan als een amerikaanse stafford, maar hij is zo onwijs anders als een andere stafford, hij is wit met gestroomde vlekken van die aparte flap oren en hij is heel slank in zijn flank weet iemand wat dit voorn hond zou kunnen zijn??

Jana & Romi

31 december 2012, 10:20

ik zie er meer stafford in dan dogo maar kan in het echt mss anders lijken (zou ook een kruising kunnen zijn)

In het asiel hebben we overlaatst een dogo gehad :-) was een prachtige hond :-)


[email protected] (gast)

5 april 2013, 12:40

DIk heb een kruising dogo argentino (moederhond) en am.staff van bijna elf nu.. die hond is het beste wat me ooit is overkomen in alle opzichten, hij is inderdaad iets groter als de staff maar stuk lager dan de loeisterke dogo, waarschijnlijk omdat zijn moeder de dogo is en dogo teefjes zijn over algemeen stuk minder fors en groot als de dogo reu, wat ze helaas zeer ge

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "dogo argentino - american stafford" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^