3 doggies 
Ik ga niet heel vaak weg, maar meestal gaat Bodhi mee. Of ik of m'n vriend blijft thuis, zodat de ander weg kan. Bij m'n schoonouders mag de hond niet mee, dus dan gaat m'n vriend alleen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Nemen jullie de hond vaak mee?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Charlie gaat niet vaak mee als we weg gaan. Meestal is het ook maar een paar uurtjes dat we weg zijn en meestal 's-avonds. In de weekenden is er vrijwel altijd iemand overdag thuis. Alleen als we naar het bos, duinen of strand gaan dan gaat Charlie mee.
Op vakantie gaan we niet vaak en als we een lang weekend weggaan in eigen land dan gaat Charlie mee. Hij is tot nu toe slecht 1x een weekje in pension geweest en dat ging goed.
Ik heb niet het idee dat ik Charlie er een plezier mee doe om 'm naar plekken mee te nemen waar het druk is. Heb dit in de puppyfase wel gedaan om 'm te socialiseren maar hij kan nu heel goed alleen zijn en wordt alleen maar onrustig met veel mensen om 'm heen.
3 doggies 
Ja hoor ons klein huppeltrutje gaat overal mee naar toe.
En als ze in de winkel niet binnen mag blijft een van ons buiten met haar.
Waar wij zijn is meestal ons tina ook.
Zelfs dochters nemen haar vaak mee.
Alleen op de bus of tram is ze niet erg gerust maar ook dat doen we .
3 doggies 
Als we op vakantie zouden gaan, zou Lola mee gaan, misschien durven we het dit jaar aan. Zo niet dan blijven we allemaal thuis.
Verder gaan we bijna nooit lang weg, Lola vind het thuis het prettigst dus blijft ze op af en toe een uitje naar de overkant na (waar mijn vriends ouders wonen) altijd thuis.
3 doggies 
Opes, tens dit is ernstig!!
Donna gaat zo veel mogelijk mee, behalve naar het werk dat ik nu heb. Maar vakantie ging goed vorig jaar, doen we dus weer
enne, zo veel mogelijk naar dingenwaar ze mee naar toe kan, of eventueel een dag naar de dierenpensioen voor een dagje opvang...
soms is ze 6 uur alleen thuis,
ach we redden het allemaal net zo.
Maar mee op visite gaat ze eingelijk bij al onze bekenden en familie en vakantie
3 doggies 
hoi
donja en sascha en de kat gaan altijd mee op vakantie
we hebben een sta caravan en ik ben zomers 6 weken op de camping
plus alle vakanties
van de kinderen
dus lekker voor ze op de veluwe
3 doggies 
Woezel gaat zoveel mogelijk mee , behalve op zomervakantie !
Dan gaat hij naar mijn schoonouders
Zou ook niet mogelijk zijn want we gaan met het vliegtuig op strandvakantie.....
3 doggies 
Ik neem joe ook zoveel mogelijk mee.. Naar mijn ouders en schoonouders, hij is met de kerst overal mee heen geweest.. Gaat ook mee als we even in de stad moeten zijn.. Gaat ook vaak mee touren (in de auto vindt hij het echt geweldig) is ook al een aantal keer mee geweest naar mijn werk..
Ik doe het omdat hij nog pup is en zoveel mogelijk ervaring moet opdoen, en omdat ik hem gewoon niet kan missen hihi
3 doggies 
en wat vakantie's betreft.. mijn vriend en ik gaan niet graag op vakantie, we blijven lekker thuis.. we gaan wel in mei een weekendje weg, maar dan gaat Joe natuurlijk mee

Nee wij blijven liever ook in ons eigen stulpje.. Maar Suriname is het geboorteland van mijn vriend... Dus we zijn uitgenodigt.. en ik wil het wel een keertje zien.. het lijkt me een mooi land.. En hopelijk vind benji het ook wat!
Iemand eigelijk enig idéé hoeveel het kost om de hond mee te nemen in het vliegtuig? Hij weegt 3,5kilo.

Eline gaat eigelijk altijd mee...
Kan eigelijk niet zonder haar de deur uit.. zodra ik de sleutels pak en de jas, kijkt ze me met hele grote ogen aan en zit in de spring-stand hahahaa
Ze vind het gewoon heerlijk om bij me te zijn, en ik vind het heerlijk om haar mee te nemen. ze is ook overal gewoon super lief!!

Mijn honden gaan eigenlijk overal mee naar toe.
Ook winkelen, vinden ze helemaal geweldig, trein is ook reuze interessant, Auto's helemaal! Lekker je neus plat tegen het raam en naar buiten kijken.
Op de fiets, heb ik fietsmandjes voor de honden, en ik heb een kar gekocht waar kinderen normaal in reizen, gaan ze zo in kunnen ze mee als we lange mountainbike tochten maken. De pup mag dan lekker de hele reis zitten en geniet hier duidelijk van, Spike laten we als we langs het bos gaan e.d los, lekker zandpaden afracen, en als tie moe word springt ie zelf weer in het karretje. Regent het kan die dicht, geweldig zo'n ding. En zoals ik al zei op mijn gewone fiets een mandje voor en achter. Pup voorin, Spike achterin hupa, Ik hoef alleen maar te zeggen, 'kom' en dan gaan ze tegen de fiets aan staan, hoef ze alleen maar op te beuren.
Nee die honden gaan overal mee heen. En al mijn vrienden zijn helemaal veliefd op ze dus dat is geen probleem.
Onze honden gaan altijd mee op vakantie, of een paar dagen naar een hotel. Maar we kiezen wel een bestemming waar de honden zich ook prettig bij voelen en waar we met de auto naar toe kunnen.
Meestal Scandinavië of Duitsland.
Ik houd zelf ook absoluut niet van warmte, dus richting zuiden doen we sowieso niet.
Als we er een pup bij hebben gaan we expres als die een week of 12 is een weekend naar een hotel om de pup te leren hoe ze zich gedragen moet. In alle hotels waar we eenmaal geweest zijn, zijn we altijd weer welkom, ook als we een vijfde hond erbij hebben.

Wij proberen jobbe altijd mee te nemen. Op vakantie gaat hij sowieso mee. Vorig jaar een aanhangwagen gekocht omdat de auto vol is als hij achterin ligt. Afgelopen jaar in Frankrijk geweest bij: http://maclin.come2me.nl/
Komende zomer willen we graag naar de bergen in Duitsland of Oostenrijk. Iemand een idee over een camping waar honden los kunnen lopen?

Als ik weet dat hij welkom is gaat Teun gewoon lekker mee, wel zo gezellig. Hij is ook mee geweest op vakantie (11 weken oud), maar toen bleven we wel in Nederland. Hij sliep in zijn bench in de voortent, geen enkel probleem!
Als hij niet mee kan gaat hij lekker naar mijn moeder, vinden ze allebei gezellig!
Ja, ik schaam want ik heb het makkelijk. Ik woon in Frankrijk in Montaigut-en-Combraille en verhuur hondvriendelijke gites met 2 ha grond; ze kunnen hier rondlopen, godzijdank,
mvg, hans
ik weet niet hoe ik mijn honden kan uploaden,
mvg, Hans

Wij namen onze honden ook altijd overal mee naar toe, waar het mocht dan!
Vakantie niet!
Maar naar vrienden enz..gingen ze vaak mee.

Spike gaat overal mee naar toe.. hij kan slecht alleen thuis zijn.. als Spike echt niet mee kan regel ik gewoon een oppas (familie / vrienden)..

Ja altijd alleen niet aar de stad of naar de winkel maar verjaardag vakantie dagjes uit
We heben speciaal voor Cyra een jaarabbonoment bij Ouwe hand genomen

Bertje is nu nog klein en we nemen hem nu overal mee naar toe .Als we even boodschappen of zo doen dan blijft hij thuis.We hebben wel besloten om dit jaar niet op vakantie te gaan en gewoon in eigen land leuke dingen te doen want wat heeft hij nou in Spanje met baasjes die in de zon willen liggen???
Groetjes,Evelyn.

Ja !
Als het éven kan gaat Montie ook mee. Maar bv jl zaterdag een verjaardag in Alkmaar, waar ook 2 hondjes zijn.....en één daarvan is niet zo vriendelijk tegen andere hondjes, ja dan blijft ze thuis !
Dat doet ze ook goed,want van 16.30 uur tot 22.30 alleen geweest en niets gedaan ! ( puppy 4 maanden ! )
Groeten ! Montie en Son

Diesel vindt autorijden erg leuk.
En we nemen hem dan ook vaak mee (als het kan)
Hij gaat mee naar vrienden van ons (daar speelt hij met hun kat) en hij gaat mee naar mijn schoonzusje, en naar mijn schoonouders. We gaan ook wel eens naar mijn oude buurman in kaatsheuvel en dan gaat Diesel ook mee. En naar een tante van mijn vriend, daar gaat Diesel ook altijd mee naar toe. Deze mensen zien ook Diesel erg graag komen, dus dan nemen we hem ook mee, hij is echt een deel van ons gezin en we hebben hem graag bij ons, dat is ook leuker voor hem dan alleen thuis zijn natuurlijk.
:

Nee, niet altijd. Nala kan niet mee (te groot en te oud) maar Gizmo (Chihuahua) gaat af en toe mee. Niet altijd omdat we ook eens alleen weg willen gaan dus zo af en toe alleen een uurtje is dan ook niet erg 

meestal gaan ze overal mee naar toe.
op vakantie gaan ze ook mee gezellig slapen met zijn alle in ons oude caravanetje, heerlijk op trektocht door frankrijk. enige jammere is, ik durf ze in het buitenland niet los te laten. Maar de dames hebben al heel wat landen in europa gezien, het verst was hongarije

als het mogenlijk is neem ik balou altijd mee.
dus ook naar tuincentrums dan gaat hij gewoon in het wagentje.
vakantie gaat hij altijd mee.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Nemen jullie de hond vaak mee?" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?