Maar ook dingen die je als baasje goed moet onthouden!! (snif)

27 reacties

Helga & Zoëy

15 januari 2010, 09:58

Behandel mij met zachtheid, mijn geliefde baas, want geen hart in de hele wereld is dankbaarder voor vriendelijkheid dan mijn liefhebbende hart.



Breek mijn enthousiasme niet door mij te slaan, want ondanks dat lik ik uw handen tussen de slagen door. Uw geduld en uw begrip leren mij veel sneller de dingen die ik van u moet doen.



Praat veel tegen mij, want uw stem klinkt als de mooiste muziek dat ziet u wel aan mijn staart. Als ik uw voetstappen maar hoor ben ik al dolgelukkig.



Sluit mij niet buiten in de kou en regen, want u doet mij geen groter plezier dan het voorrecht aan uw voeten bij de haard te mogen liggen.



Maar al heeft u geen huis, ik volg nog liever u door storm en regen dan te rusten op het zachtste kussen in het warmste huis, want u bent mijn god en ik ben uw aanbidder.



Hou mijn bak gevuld met vers water, want dat behoor ik u niet te moeten vragen, maar wat kan ik anders als ik verga van de dorst.



Geef mij goed voer, zodat ik gezond zal blijven om met u te spelen, naar u te luisteren, naast u te lopen en u te beschermen met mijn leven mocht u in gevaar komen.



En mijn geliefde baas als ik dan erg oud ben geworden en door ziekte moet lijden van de pijn, wendt u dan niet van mij af, maar hou mij zachtjes in uw armen en zorg er dan voor dat er een zacht einde komt aan mijn aan u toevertrouwde leven en dat ik u zal verlaten wetende met mijn laatste ademtocht, mijn lot was altijd het veiligst in uw handen.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Maar ook dingen die je als baasje goed moet onthouden!! (snif)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lisa

15 januari 2010, 09:59 3 doggies

kan wel janken om dat laatste stukje :'(

ga ze gelijk kroelen nu.. haha

Helga & Zoëy schreef het onderwerp

15 januari 2010, 10:00

Nou, en dat we het allemaal maar wel goed onthouden he? ;-)

Mark en Juno

15 januari 2010, 10:27 3 doggies

"Maar al heeft u geen huis, ik volg nog liever u door storm en regen dan te rusten op het zachtste kussen in het warmste huis, want u bent mijn god en ik ben uw aanbidder."

klinkt alsof hondjes wel goed zijn voor EGO-trippers :-p

Het is wel mooi! Voor je hondenvriend wil je toch alles doen!

Evi * Maya

15 januari 2010, 10:34 3 doggies

zeer mooi en inderdaad om het laatste kan je wel een traantje laten want daar wil ik nog niet aandenke, dat ik mijn hondenkind moet afgeven, want je krijgt er zo veel liefde van, zelfs nu ligt hij naast mij, zo dicht mogelijk, dat gevoel dat je dan krijgt is gewoonweg fantastisch ik zou het zeker niet kunnen missen!!!

Constance R.I.P. Beau

15 januari 2010, 10:42 3 doggies

Bah ja haha ik krijg er ook kippenvel van! Maar zo moeten onze honden ook behandelt worden! Vind het echt een super tekst! :-D

Was is nu maar even bij Joe dan kon ik hem ook lekker knuffelen :'(

kathleen

15 januari 2010, 10:45 3 doggies

Heel mooi, ik denk dat ik hem uitprint en ophang.

Helga & Zoëy schreef het onderwerp

15 januari 2010, 11:27

Prachtig he? Iedereen allemaal knuffelen nu!! ;-)

Maritgoedgekeurde fokker

15 januari 2010, 11:37 3 doggies

Die andere was lachen, deze is even slikken :'(

Haha, knuffeltijd O-)
Daaaaaaaaaaaan? Where are you??! :-D

Helga & Zoëy schreef het onderwerp

15 januari 2010, 11:45

hahahahaaaaaaaa of je pup toch Marit?

Helga & Zoëy schreef het onderwerp

28 januari 2010, 11:28

Ja, vooral die laatste is erg zielig... :'(

Sara

28 januari 2010, 11:30 3 doggies

Mooi, ontroerend, en dat we het allemaal mogen onthouden...

*

28 januari 2010, 11:34 3 doggies

Dat sla ik op en ga dit op schildersdoek uitwerken. Vind hem heel mooi ;-)

joke&taat

28 januari 2010, 12:12 3 doggies

helga wat mooi meid pink hier wel even een traantje weg hoor
liefs joke

Helga & Zoëy schreef het onderwerp

29 januari 2010, 12:31

Ja, erg ontroerend... Het lijkt zo vanzelfsprekend, maar als we af en toe die verschrikkelijke barbaarse verhalen in het nieuws horen of mishandeling en verwaarlozing, breekt toch je hart.. :'( :'(

Dat we het inderdaad allemaal maar in onze oren knopen!! ;-)

29 januari 2010, 12:34 3 doggies

Geloof dat ik het hier ook al eens geplaatst heb maar het blijft zo waar en is toch wel een ontroerend stukje ook als je het vaker leest.

Helga mijn oren liggen al in de knoop O-)

Helga & Zoëy schreef het onderwerp

29 januari 2010, 12:36

hahaha Natascha! goed zo!! Desnoods vastmaken met een elastiekje!!

Lisa & doggs

29 januari 2010, 12:38 3 doggies

een heel mooi stukje ga het uitprinten en maak e een lijstje om
heeel mooi :-D :-D

Anita

29 januari 2010, 12:42 3 doggies

Wat een mooi stukje!
Ik ga als ik thuis ben de doggies ook knuffelen! :-)

Dobrygoedgekeurde fokker

29 januari 2010, 12:53 3 doggies

Mooi stukje, hond is geknuffeld. :-)

Hehe voor alle egotrippers nog een stukje om over na te denken:

Ik liep een asiel in en keek rond. Honden in hokken, wegwerpprodukten van onze maatschappij. Ik las in hun ogen de angst, het wantrouwen, het verdriet om het verraad, de liefde, de hoop...

Ik was ontzet en woedend en riep tot God: Waarom doet u hier niets aan? Het bleef even stil, daarna hoorde ik zijn stem die zei: Ik heb iets gedaan: Ik heb jou geschapen....

gina-diesel

29 januari 2010, 15:36 3 doggies

heel mooi stukje
en van jou vind ik ook heel mooi dobry
heb net een traantje weg gepinkt bij alle 2

Cheeky Boomer

29 januari 2010, 15:42 3 doggies

Wat een mooi stukje...

Bij het lezen van het laatste gedeelte voelde ik wat tranen komen. Want ja, wij zijn tot op het laatste moment hun baasje en daarmee verantwoordelijk voor ze... en wij horen te doen wat het beste is voor hun en niet voor ons, hoe moeilijk die keuze ook is.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Maar ook dingen die je als baasje goed moet onthouden!! (snif)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^