Dag allen!
Jax (kruising mh x hh) heeft vanaf het moment dat hij bij ons is al last gehad van Giardia. Gelukkig is hij er nu van af, maar zijn ontlasting is nog nooit echt goed geweest. We zijn begonnen met KVV maar dit was op een gegeven moment geen optie meer omdat ik zwanger was en de lucht niet meer kon verdragen. Omdat we brok ook veel handiger vinden wil ik ook niet weer starten met KVV, we hebben er simpelweg ook geen ruimte voor in de vriezer en daarbij komt nog dat Jax z’n ontlasting tijdens het voeren van KVV nog het slechtst was ook. Na KVV hebben we nog Prins gehad en daarna over op FarmFood en dan nu Carnilove. Niks van alles zorgt voor stevige ontlasting.
Ik heb me al vaker ingelezen over goede brokken maar heb de match voor Jax nog niet gevonden. De zak Carnilove van 15kg is nu op en ik heb geen idee wat we nu weer moeten gaan proberen. Van FarmFood kreeg hij wel minder ontlasting maar een stevige drol zat er niet in. Van Carnilove moet hij veel vaker, gekke lichte kleur en gore drap substantie.
Orijen lijkt me top maar is naar mijn mening onbetaalbaar. Carnilove vond ik ook al prijzig, maar voor een goede brok heb ik best wat over. Alleen geen €80/€90 per zak van 15kg waar we 3 weken mee doen.
Alle tips zijn welkom!


Reageren













