UPDATE: ondertussen hebben we al twee maanden een nieuw tuigje, gevonden via dit forum, maar hier is ze nu zo goed als uitgegroeid. Ik heb op pagina 2 een nieuw tuigje gedeeld, dat ik waarschijnlijk wil bestellen, maar kan geen keuze maken tussen de kleuren.
_____________________________________________________________________
Hoihoi
Zoals sommige van jullie weten, hebben we een Italiaanse windhondpup. Nu wandelt zij al van in het begin niet graag met haar tuigje aan, (maar zette ze zich erover na een paar minuten) de laatste twee weken probeert ze het zelf uit te doen, gaat ze zitten en wil ze opgepakt worden of loopt ze op drie beentjes (ze heeft geen pijn, dat werd gecontroleerd bij de da, ze kiest ook steeds een ander beentje). Ook loslopen weigert ze met het tuigje aan... Het tuigje past eindelijk, maar toch vindt ze het vreselijk. Het aandoen is overigens geen probleem.
In de dierenwinkel was dit het enige piepkleine tuigje dat ze hadden - en volgens mij past het gewoon prima. Het trekt of spant niet en ze heeft voldoende bewegingsvrijheid. Heeft iemand de ultieme tip voor een ander tuigje? Een halsband zien we nog niet zitten, omdat haar nek nog erg dun en fragiel is.


Reageren






+ ze zijn goed gevoerd. Lekker zacht aan de binnenkant dus. "





"