Overstap maken naar kvv/brok, hoe?

92 reacties · pagina 4 van 4

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

2 april 2010, 12:33 3 doggies

Wat leuk om te lezen dat het zo goed gaat :-D.
Je kunt zeker een hele kip geven en de volgende dag laten vasten. Mexx krijgt dat ook. Een hondenmaag kan enorm uitrekken, dat stamt af van de wolven, die in de natuur soms maar een paar keer per week iets vangen. Als ze iets vangen, eten ze zoveel mogelijk, zodat ze er weer een paar dagen tegen aan kunnen (ze weten namelijk niet wanneer ze weer iets kunnen vangen). Evolutionair heeft de maag dus de mogelijkheid gekregen om uit te rekken en bij honden kan dit dus ook. Het is eigenlijk zelfs beter voor de hond... ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Overstap maken naar kvv/brok, hoe?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Snoo...... schreef het onderwerp

2 april 2010, 17:29

Ja, ik vind het echt super hoor, en ik vind het ook heel leuk om er mee bezig te zijn. Baal er soms van dat ik niet eerder ben begonnen met rauw.
Zo'n kip, daar doen ze denk ik wel een tijdje over om te verwerken he? Dus na een lange wandeling geven, en misschien de volgende dag ook rustig aan doen?

Angela • Bodhigoedgekeurde fokker

2 april 2010, 17:35 3 doggies

Ja idd, rustig aan doen... Misschien 's middags/begin avond na de laatste lange wandeling.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Overstap maken naar kvv/brok, hoe?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^