Hallo allemaal,
Elmo is van het weekend uit logeren geweest en daar is een klein ongelukje gebeurd en is er iets op zijn pootje gevallen.. heel spijtig ook voor de mensen waar het is gebeurd maar we zijn voor de zekerheid maar naar de DA geweest omdat die er niet meer op ging staan en alles dus op drie poten deed.
Dierenarts zag er geen breuk in en heeft elmo dus een pijnstilling gegeven en ook ik heb pijnstillers meegekregen.. nou zou volgends de dierenarts elmo vandaag wel het pootje al weer moeten gebruiken maar hij wil er maar niet op gaan staan.. ik kan er aan zitten hij strekt hem ook met plassen gebruikt die hem wel eens als ondersteuning maar met lopen wilt die er gewoon niet op staan!
omdat de dierenarts dis zei dat dat nu wel moest komen vraag ik me af wat om moet doen.. hij is volgensmij gewoon bang om erop te staan maar ik weet ook niet hoe ik dat duidelijk moet maken dat die dat wel kan!
Kunnen jullie me helpen?


Reageren


