Loesje, zeg ik ook wel eens, ,,je had niet in de rij vd honden met lang haar moeten gaan staan,, diki vind borstelen ook niet alles, ik doe het op schoot, met de kat er naast.....die wordt graag geborsteld.
Sylvia, heb je dan een borstel met alleen varkenshaar of nylon pinnetjes met eromheen varkenshaar? Hoe hard en stevig is varkenshaar dan ? Heb je ern foto?
Wat een heerlijk puppenkind! Ook leuk om de moeder ernaast te zien zodat je een beetje een idee hebt hoe klein hij nog is en hoe groot hij wordt. Nog een paar daagjes!!
Ja morgen is de grote dag. Alles hier in huis staat klaar, alleen Timmy zelf ontbreekt nog ha ha. Ik kreeg vanavond nog een foto van de fokker dat Timmy zijn koffer al heeft gepakt en klaar is voor de reis morgen. Het koffertje met de spulletjes gaan morgen ook mee. "
Wat geweldig van de fokker, mooie spulletjes zeg , wat zal ze Timmie missen, ze weet in goede handen bij je maar dan nog, de grote reis gaat beginnen voor Timmie, de wijde wereld in.