Ha iedereen,
Wij hebben sinds een maand ons adoptie hondje Kira in huis.
Zij is een heel leuk vuilnisbakje van 8 maanden oud. Ook hebben wij een Tamaskan reu Troy van 2,5 jaar oud. Alles gaat super, er is enkel een probleem. Mevrouw plast regelmatig nog in huis. Dit gebeurd met regelmaat 1 x per dag. Ik en mijn vriendin laten haar zo veel mogelijk uit. Maar zodra we even niet kijken, plast ze toch ergens in huis.
Vaste plekken zijn op het hondenkussen, bij de balkondeur en bij de voer en drink bak. Dat zijn toch rare plaatsen om een behoefte te doen omdat het plekken zijn waar zij en onze andere hond slapen, rusten en eten of drinken. Het blijft vaak bij maar 1 plas in huis. Alle andere behoeftes doet ze netjes buiten tijdens het wandelen of uitlaten.
Wij zijn twee weken geleden naar de dierenarts geweest en hebben haar urine laten controleren. Daaruit bleek toch dat ze een blaas- en of andere ontsteking zou kunnen hebben. We hebben haar een anti-biotica kuur gegeven. Maar ze blijft deze plasjes in huis doen.
Ik begin het zo langzamerhand op dominantie, onderdanigheid of territoriaal gedrag te gooien. Want alle andere behoeftes doet ze netjes buiten, ze speelt en gedraagt zich ontzettend actief en komt niet ziek over. Onze Troy kans soms jaloers en onbehouwen op haar gedrag reageren. maar over het algemeen gaat het erg goed tussen hun twee.
Heeft iemand ervaring met zulk soort gelijk gedrag en zijn er tips of trucs die wij zouden kunnen toepassen? Alvast bedankt!


Reageren

