Wanneer hij weer in dezelfde soort situatie bevindt. Ik ben heel erg benieuwd naar jullie kijk hierop :)
Ik zit er aan te denken om volgend jaar als ik mijn rijbewijs heb samen met Kaylo op bezoek te gaan bij zijn oude foster in Kroatië. Kaylo is nu drie jaar bij mij en ik heb al die tijd goed contact met haar gehouden. Ik heb haar nog nooit persoonlijk ontmoet en ze wilt heel graag dat wij een keertje langskomen met Kaylo. Zij heeft de eerste twee jaar voor Kaylo gezorgd toen hij nog op straat leefde in Bosnië, de tijd in het pension en toen zij verhuisde naar Kroatië heeft zij besloten hem mee te nemen en daar nog 2 maanden voor hem gezorgd in huis voordat hij naar mij kwam. Ik vraag me alleen af of dit moeilijk voor hem zal zijn.. hij is kwa gedrag en gezondheid van heel ver gekomen en ik weet niet of zoiets voor een terugval zou kunnen zorgen? Misschien vermenselijk ik het wel veel te erg hoor, maar het houdt me wel bezig 
In dezelfde reis zou ik ook graag naar zijn geboorteplaats (Sarajevo, Bosnië) willen afreizen, waar zijn andere foster ook leeft. Zij heeft voorgesteld om ons mee te nemen naar de plek waar hij gevonden is. Het is dan zeker ruim 4 jaar geleden dat hij ze voor het laatst heeft gezien maar hij reageerde wel erg heftig op een oud filmpje wat ik van ze had gekregen waarin ze zijn oude naam noemde. Hij sprong direct op uit zijn mand en begon om zich heen te zoeken. Dat was ook zeker na al ruim 2,5 jaar dat hij bij mij woont. Die tijd in Bosnië is wel heel heftig voor hem geweest en de kans bestaat dat er daar ook nog honden lopen uit zijn oude roedel.


Reageren




Ik had een bonk geiten spiervlees met been gekregen van een slager en wilde het in de tuin aan hem gegeven. Hij is er toen echt om heen gaan cirkelen met staart tussen zijn benen en een giga borstel. Dat doet hij dus ook bij gewone stukje geitenvlees. Hij is gewoon kvv en barf gewend dus dat was het ook niet. 

