En nu mijn update: om 5 voor half 11 was de monteur er al, keek even en luisterde even, ging even een schroevendraaier halen, kwam terug, kast open, slangetje losgehaald en doorgeblazen, aangesloten en om 2 minuten over half 11 deed ie het weer! En nu nog steeds!
Het was gewoon wat vuil dus. Dan zal de rekening gelukkig ook weer meevallen! Ik ben weer blij!
Tenminste, tot kwart over 11, toen viel de stroom uit! Wéér geen verwarming dus! Gelukkig had hij zijn best al gedaan en had ik een heerlijke temperatuur in huis, dus dat scheelde weer. Na een half uur weer stroom en tot 2 x toe om de 3 kwartier toch weer de stroom uit! Was in grote delen van Arnhem en omgeving.
Na de eerste stroomstoring dacht ik, ik ga mijn was alvast ophalen bij de stomerij maar besloot eerst te bellen of zij nog stroom hadden, nee dus! Ik moest ook nog boodschappen doen dus bij mij in de wijk ah geen stroom, op een andere wijk ook niet want daar zit ook de stomerij dan maar naar weer een andere wijk een jumbo, ook dicht. Als laatste wéér naar een andere wijk; open! Zij hadden de storing al achter de rug. Wat een gedoe zeg!
En ik zou dus thuiswerken maar dat ging al die tijd ook niet omdat mijn schoollocatie ook zonder stroom zat!
Maar goed, nu is alles weer ok en kan ik morgen weer gewoon naar mijn werk. Pfff.