Ik heb voor June ook een jasje, ze heeft geen ondervacht en haar buik is geheel kaal. Daardoor rilt ze dus ook snel als het buiten koud is.
Ik doe het jasje alleen maar aan als ze (lang) stil moet staan, bijvoorbeeld bij een canicross wedstrijd of in de tijd dat we nog een hondentraining volgden. Wanneer ze losloopt lijkt ze het dan ook echt niet nodig te hebben ze is dan volop in beweging en laat dan ook niet zien dat ze het koud heeft. Ook tijdens plasrondjes vind ik het meestal niet nodig aangezien we dan ook zo weer terug zijn en ze thuis weer op kan warmen.
Ik probeer het dus niet te overdrijven maar wil ook niet dat ze het onnodig koud heeft. De gulden middenweg zeg maar...
Ik heb trouwens een regenjasje met fleece voering.
Wel heb ik de laatste tijd een beetje het idee dat het zo nu en dan wat overdreven wordt en dat de 'baasjes' het wel erg interessant lijken te vinden om hun hond aan te kleden. Ach ja het zal de hond niet schaden, maar zinvol is dat dan ook weer niet dan heeft de hond waarschijnlijk liever een lekkere kluif voor dat geld
Dus ik zou zeggen kijk gewoon goed naar je hond.