Hey
Penny heeft momenteel een hele lichte longontsteking (meer informatie hier) en ik en mijn ouders zijn hier wel een beetje van geschrokken. Wij weten dat longontsteking niet echt met kou te maken heeft, maar ondanks dat zitten wij er wel aan de denken om een regenjas voor haar te kopen.
Ik maak heel vaak lange wandelingen in de regen waarbij zij erg nat wordt en omdat ze al 10 is lijkt dat mij toch niet zo goed. Ik had op internet ook gelezen dat een jas voor oudere honden goed is. Haar tuig wordt ook altijd heel erg nat (ruffwear webmaster) en zonder tuig te wandelen is niet echt een optie. Ik wil dus graag deze kopen (gaat samen met haar tuig). Als ze het ooit echt koud krijgt kunnen daar ook nog fleece vesten onder.
Ik twijfel alleen een beetje of het niet overdreven is, ze heeft het namelijk nooit echt koud gehad, na wandelingen in de regen gaat ze wel helemaal opgerold op haar plaats liggen maar dat doet ze vaker. Ze heeft ook een goede vacht, maar ze heeft wel een grote kale plek op haar schouder en haar tuig wordt dus ook heel erg nat. Ook lijkt het mij niet goed voor haar gewichten als ze steeds zo nat en koud wordt.
Ik vroeg me af wat jullie er van vinden?


Reageren







"


