Hallo,
Sinds 3 weken heb ik een hondje uit het asiel. 5 jaar. Kwa voeding kreeg hij altijd brokken gemengt met natvoer. (In het asiel geven ze meerdere merken en dit ging goed zeiden ze).
Omdat het mijn eerste hondje is heb ik pedigree gekocht maar ben er later achter gekomen via forums etc dat dit dus geen goed merk is. Ook laat hij veel scheten. We hebben geprobeerd rustig over te gaan op carnibest omdat dit vele male gezonder is.
Dit ging niet goed, overgeven/diaree. En hij wou het zelfs niet meer eten. Hij is 5 jaar niks anders gewend geweest dus toch maar terug over gegaan op de brokken/natvoer.
Nou wil ik wel graag van dat pedigree af omdat ik hier veel slechte dingen over lees en hij gigantische vieze scheetjes laat ![]()
Het is mijn eerste hondje en als je kijkt op internet zijn er heel veel verschillende merken etc.
Ik zie door de bomen het bos niet meer wat dan wel een goede brok/natvoer is.
Wie kan mij helpen?
Het is een klein hondje van 6.2kg
Alvast bedankt !

Reageren





