Allergisch... maar stapelgek op honden ????

34 reacties · pagina 2 van 2

Geetje

31 juli 2017, 14:01

"  Houd er wel zeker rekening mee dat een middenslagje of kleine hond ook soms enorm veel kan kosten qua medische kosten of andere problemen. Ik geef zelf nu 400 euro/maand uit aan oppas omdat ons hondje erge verlatingsangst heeft. Dit is natuurlijk een redelijk extreem geval, maar het is alleen maar om duidelijk te maken dat elke hond echt veel kan kosten, dus dat je daar wel rekening mee moet houden. 

 

Wel super dat je je zo goed inleest en test voor allergie!  "

 

Geetje

31 juli 2017, 14:02

Dankjewel Syntara

sneeuwwitje en de dwerg

1 augustus 2017, 10:34

Ja voor het trimmen moet je toch ook wat rekenen ;-).ik doe het zelf en dan valt het best mee,maar je moet dit natuurlijk allemaal nog aanschaffen.

Heb zelf een beetje de kosten proberen spreiden.

Het is ook niet omdat een hond een plukvacht heeft dat hij hypo-allergeen is. Het is echt uittesten(ook met het speeksel) ik reageer op bijna alle rassen heel sterk(jeuk en blaasjes door speeksel).maar op de lagotto/poedel/schnauzer...reageerde ik niet :-).

Goed dat je zo begaan bent met een toekomstig hondje!

Mariska

1 augustus 2017, 11:23

Er zijn ook honden met minder haar waar je waarschijnlijk niet allergisch voor bent. Ee docent van mij vertelde dat ooit maar ik ben de namen van die rassen even kwijt. 

sorry, je zou dit dus even uit moeten zoeken. 

Maar ik snap je heel goed. Ik heb hooi/Stro allergie maar rijdt ook paard. Ben hier ook voor behandeld. Tja... als je iets heel graag wilt..

 

Ik hoop dat jr de juiste hond vindt! 

Mari (gast)

1 augustus 2017, 11:35

Wij hebben een Goldendoodle. Verhaart echt niet, en een super karakter. Wel gekocht bij een echte fokker dus zowel moeder als vaderland gezond, goed verzorgd en behandeld en beiden raszuiver. Dat is wel belangrijk voor zekerheid om niet te verharen. Ze komen in 3 maten afhankelijk van de grootte van de vader (poedel). 

Onderschat niet het vachtonderhoud bij deze honden. Je kunt het laten doen maar dat is erg prijzig en moet vaak. Wij doen het zelf maar kost wel wat tijd en oefening. 

^