Mariska wat naar. Gelukkig valt de schade mee. Ik had laatst een interessant artikel gelezen over "dat doet ie anders nooit" waardoor het toch kan dat bij die hond die altijd o zo geduldig is zijn emmer even vol is doordat de andere nietsvermoedende hond de druppel is van reeds eerdere stress gebeurtenissen. Jammer dat ik het niet heb opgeslagen. Was echt interessant en heel logisch als je er zo over na denkt.
Mila sterkte met de uitslag. Ik duim mee.
Lieke wat heerlijk Gijs in het water.
Wij zijn vanochtend anderhalf uur naar het bos geweest. Weer is een ander bos hier buiten het dorp. Was wel warm al maar liepen onder de bomen. Maar we hadden een pad genomen met veel hoog gras en Shadow zat onder de lopende teken op haar vacht. Valt mee dat ik niks had want ik had een korte broek aan en moest ook door dat hoge gras lopen.

Maar even uit de zon gehaald want ze wil altijd zo graag bij mij liggen dus zelf maar binnen gaan zitten. Veel te warm voor Shadow. Al zie ik niet dat ze hijgt ofzo maar het idee



3 doggies













