Welke forumhond zou je zó willen inpikken?

320 reacties · pagina 4 van 11
"  Het gaat er mij meer om dat ik toch wat meer over het karakter wil weten. Op internet lees ik veel dat ze (net als huskys) moeilijk alleen thuis zijn en dan kunnen huilen. En amper blaffen. Verder bevallen ze me zeker wel! Maar een huilende hond kan ik gewoon niet hebben, ben bang dat de mijne meedoet want die kan ook goed huilen (had verlatingsangst tijdens loopsheid) "

 Daarom stelde ik kennis maken ook voor, dan zie je ze meteen zoals ze zijn. Ik kan heel veel vertellen, maar ze meemaken is zo anders.

 

Aiden huilt en blaft bijvoorbeeld nauwelijks, ook bij alleen thuis zijn niet. Maar die kan heel (echt HEEL) goed slopen als hij alleen moet blijven.


Kijk je naar Abby, die is heel vocaal en gilt als ze het ergens niet mee eens is, maar kan makkelijk zonder gezeur alleen thuis zijn (nog niet langer dan een kwartier, maargoed, ze is nog pup).

"  
Dan kan ik je aanbevelen om het blonde zusje van Misty meteen mee te pikken.... veel gekker krijg je ze niet 
Fijne bijkomstigheid.... geen vachtonderhoud en ze stapelen graag dus nemen weinig ruimte in  "

 Neeh die wil ik! 

Aysa kan dan mooi Chewy eens laten zien hoe t is om een ren wedstrijd te verliezen en ik vind haar gewoon heel mooi 

Petra schreef het onderwerp

19 mei 2017, 20:54
"  
Jouw Koda clown. Kijk maar uit!
 
Dwergpoedel Flynn en Grote Poedel Wobbe van Inge
 
Grote Poedel Frøya van Marlies
 
Barbet Black van Sylvia
  "

 Wowwww zoveel reacties ineens haha, ik ga ze allemaal lezen, ben nog maar tot dit berichtje gekomen.

Ik denk dat je mijn hond met iemand anders verward, dit is nlk Rasta maar hij voelt zich zeer vereerd dat ie mag logeren bij je.

Jeanine :)

19 mei 2017, 21:09
" oe.... mogen we echt pikken... dan heb ik er ook nog wel een paar op mijn verlanglijstje staan 
 
Allereerst halen we dan Murphy  van Jeanine en daarna rijden we meteen even langs Kath om prins Charles op te halen.... dan hebben we ook nog wel een plekje over voor Fanny van Esther .... en J-Jay van Pien.... die kunnen we niet vergeten
 
En als de kofferbak dan nog niet vol is prop ik er ook nog een paar teckels bij.... dus Hein.... pas maar op  "

 Hahaha .... mag je grote auto hebben maar wat een lol zullen ze hebben 

Jeanine :)

19 mei 2017, 21:12

Maar de honden van alska finest owwww ... maar die zijn zulke mooie geweldige wandelingen gewend dus wil de gewone walks ze niet aandoen. 

 

White shadow zou ik graag in echt willen zien en mee maken.

 

En may van Lavina hoe dat is samen met Luna. 

En ja gekke lieve fanny mag ook wel een wandeling hier maken maar weet niet of ik wel zo goed erin ben als haar baasje. 

 

Dus houd het even hierbij en dan pik ik later stiekem nog een paar anderen 

jeetje wat een moeilijke vraag..(en errug errug leuk)

Lobke ben ik wel verliefd op..ben ook bij haar op audientie geweest..ohh zalig ding 

Bobby van anja..wat een geweldig portret

 

maar verder ook  grote zwak voor tibbe met zijn zwarte hoofd en gevoelige ziel

zeebee en zabaa

Farootje....

 

wil ook nog wat poedels . en barbetje

Charlie en charlii..lieve ollie..misty en moh

..ohhh en Jeff's stoere broer Vigo...dom dom dom..bijna vergeten

eigenlijk kan ik nog wel even doorgaan ik vind het geweldig om mee te genieten van jullie hondjes

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

19 mei 2017, 21:17
" Maar de honden van alska finest owwww ... maar die zijn zulke mooie geweldige wandelingen gewend dus wil de gewone walks ze niet aandoen. 

 Oh maar ik ben zeker dat ze in jouw gezelschap héél graag meelopen. Tenslotte ben jij ook een beetje prettig gestoord, moewhahaha.

Wilma en Dobby (RIP)

19 mei 2017, 21:29
" of charlii, kunnen we een keer de welsh corgi leren kennen. Beagles hebben we al heel veel ontmoet. Maar welsh corgi lopen hier niet zo veel rond. "

 Haha, Charlii is populair.

Weylyn

19 mei 2017, 21:33

wel hoor Diva. Dan pik ik jou wel <3

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

19 mei 2017, 21:34
" Vind niemand mij leuk..?
* huilt* "

 Jawel, alle gekkerds mochten bij mij komen! Dus deze hoort daar zeker bij 

M o r r i s

gewijzigd 19 mei 2017, 21:39

Wat een leuk topic ! 

 

Ik zou Bamse en Ogin wel willen hebben, 

 

Bamse als moedertje en voorbeeld voor Judah en Ogin als speel vriendinnetje leuk doordat ze de zelfde grootte en leeftijd hebben 

Dutchshepherdteam

19 mei 2017, 21:40
"  Jawel hoor kommaar door!!

Ik zie nog n klein vrij plekje in t campingbedje.. Maar anders mag je ookwel op de bank  "

 Kahlúa past daar makkelijk tussen, die is heel goed om zich in kleine plekjes te wringen. En als het niet lukt gaat ze gewoon op je zitten :) 

 

"  Jawel, alle gekkerds mochten bij mij komen! Dus deze hoort daar zeker bij  "

 waldo en ik  verheugen ons al op ritje met de slee als we aan jullie denken

we nemen ook vers gedroogde snacks mee voor de harde werkers 

M o r r i s

19 mei 2017, 21:41
En judah, die grote beer. Wat is dus mooi geworden joh! Had het beetje gevolgd van pup af. Tenminste, volgens mij is dat judah? "

 

Dit is Judah 

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

19 mei 2017, 21:47
"  ik huil ook "

 Ah nee, he, Nicole. Draken zijn hier welkom en dus hoor die deugniet van een Kayla er ook bij! 

"  Kahlúa past daar makkelijk tussen, die is heel goed om zich in kleine plekjes te wringen. En als het niet lukt gaat ze gewoon op je zitten :-) 
  "

 Perfect!! We zijn dol op knuffelen! 

Hettie & Charlii

19 mei 2017, 21:48
"  Omdat ze zo'n leuker is? "

 Ik houd mijn mond wel, ben uitermate sterk bevooroordeeld 

Nicole & Kayla

19 mei 2017, 21:50
"  Ah nee, he, Nicole. Draken zijn hier welkom en dus hoor die deugniet van een Kayla er ook bij!  "

 aw dat is lief,misschien kunnen die zen honden van jou haar een beetje intomen!

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

19 mei 2017, 21:52
"  aw dat is lief,misschien kunnen die zen honden van jou haar een beetje intomen! "

 Haha, wishful thinking! 

UkkePuck

19 mei 2017, 21:56

Knappe lieve schattige puck gooit zichzelf nog eens in de aanbieding .

Ze is ook nog maar 1x gekozen .

Lees ook

^