Halo iedereen!
Even vanaf het begin beginnen:
Begin november werd ons Zorah heel ziek.
Ze wou niet eten, gaf over en ze lag een hele dag te slapen.
We zijn dan op een zaterdag naar een dierenarts gegaan en deze heeft een echo gedaan maar hier was niets op te zien volgens hem.. (ik ga hier verder niet op in want ik wil absoluut geen slechte reclame maken)
We kregen pijnstillers mee en als het maandag nog zo was moesten we naar onze eigen DA gaan... Dit hebben we dus ook gedaan met resultaat nog meer pilletjes
Het werd maar niet beter.. Ondertussen at ze al bijna een week niet.
Nogmaals naar de DA.. en nu moest Zorah blijven. Ze ging aan het infuus en er gingen foto's van haar buik genomen worden.. Onze DA is er tot in de nacht mee bezig geweest en heeft ons in de nacht nog opgebeld dat ze niets abnormaal zag op de foto's maar dat ze niet alles goed kon zien en ze stelde een echo voor. Dit wouden we natuurlijk wel laten doen! Jammer genoeg kon onze eigen DA dit niet doen en werden we doorgestuurd naar de dierenkliniek.
Om een lang verhaal kort te maken; er was vanalles fout! maar ze had voornamelijk last van iets in haar darmen. Er zat een stuk plastiek in dat heel de boel opstopte en ze moest met spoed geopereerd worden. Ondertussen was Zorah al zo zwak dat ze geen stap meer wou zetten en dat ze meteen ging liggen. Zelfs de echo vond ze allemaal prima...
Operatie is goed verlopen en ze begon stilletjes aan terug een paar hapjes te eten. Nu is het zo dat Zorah enorm gevoelig is aan stress en na een paar hapjes eten weigerde ze om nog 1 hap te doen.
Dus na een controle echo mocht ze mee naar huis. We moesten haar goed in het oog houden en zorgen dat ze terug begon te eten! maar alles ging eigenlijk al heel snel goed!
Nu zijn we 4 maanden verder en Zorah is weer helemaal zichzelf, ze is zelfs helemaal terug op haar gewicht!
Zoals ik al zei hadden ze op de echo toen ook nog een aantal andere dingen gezien die best zorgwekkend waren: kistjes op de eileider, vocht in de baarmoeder, gezwel op de mild en rare vlekjes in de lever.
Gisteren zijn we terug naar de dierenkliniek gegaan voor een controle echo en we hebben super goed nieuws gekregen!
De kistjes op de eileider zijn er nog steeds maar ze zijn niet veranderd qua grootte, het vocht in haar baarmoeder is weg, het gezwel op de mild is er ook nog maar dit is ook niet veranderd qua grootte en de rare vlekjes in de lever zijn verdwenen!
De DA dacht oorspronkelijk dat het iets kwaadaardig zou kunnen zijn op de mild en in de lever omdat de vlekken er zo goed als hetzelfde uitzagen maar nu met deze uitslag denkt hij dat het niet kwaadaardig is en stelt hij voor om haar gewoon goed in de gaten te houden en als er iets is.. meteen terug een echo te doen en zien wat er vanbinnen aan de gang is.
Hier kunnen wij ons volledig in vinden want we willen ons Zorah liever niet meer laten opereren gezien haar prachtige leeftijd van 12 bijna 13 jaar oud.

Zo ik wou dit jullie even laten weten omdat ik weet dat er toen heel veel mensen meegeleefd hebben en een kaarsje hebben gebrand voor onze lieve meid. Dus goed nieuws is ook voor jullie denk ik heel welkom!
Groetjes
Tina


Reageren












