Wat een leuke training!
Darko en ik zijn net terug thuis van de hondenschool.
Ik had me goed voorbereid deze keer! Stevige wandelschoenen aan voor grip op het natte gras. De bijtrol mee! Rodi meeneem worst in stukjes mee, en natuurlijk een nieuw Mechelse Herder proof balletje mee!
We waren een half uurtje op voorhand op de hondenschool zodat Darko al fijn kon snuffelen en al kon wennen.
We hebben na een kwartiertje al wat kleine oefeningetjes gedaan en hier was zijn aandacht heel goed!
Dan was het tijd voor de les.
Darko heeft heel flink gewerkt! En de bijtrol heeft zijn werk ook goed gedaan! Darko heeft maar 3x in mijn armen gehangen en dan kon ik hem meteen laten focussen op de bijtrol. Dit in tegenstelling van normaal gezien 15x in mijn armen hangen en totaal niet af te leiden.
Ook de oefeningen gingen best vlot! In het begin is Darko altijd een beetje heel enthousiast en dit zorgt ervoor dat hij niet nadenkt... Hierdoor komt hij heel lomp over, hij doet dan wel flink zijn oefeningen maar echt nadenken is dan geen optie. Eenmaal we een kwartiertje bezig waren was zijn aandacht weer volledig bij mij en ging het heel goed! Tijdens het wachten heb ik hem elke keer bezig gehouden met oefeningetjes of met zijn bijtrol.
Ondanks zijn jeugdig enthousiasme en zijn soms lomp gedrag doet hij dus echt wel zijn best en ik ben zo fier op hem!
Woensdag is het weer les en dan ga ik weer proberen om een half uurtje op voorhand te gaan.
Ik heb ook al een aantal mensen gesproken die graag met Daro en mij willen wandelen. Dit is zowel voor Darko leuk als voor mij!
We gaan waarschijnlijk ook een groepswandeling organiseren enz dus echt super fijn!