Seizoenentopic, februari, een vleugje lente. Het topic voor de leuke verhalen van onze honden.

1851 reacties · pagina 32 van 62

Nicole & Kayla

16 februari 2017, 15:40 3 doggies
" ...ze gluurt echt naar binnen, haha.     ......kijkt veel op Ogin....alleen gluurt zij de andere kant op, naar buiten.  "

 hahahaha ja want de eettafel saat precies daar bij de balkondeuren Bedankt voor je tip,ik ga ermee beginnen maar ik wil dat ze eerst in de keuken goed luistert en dan ga ik verder met het luisteren als wij eten. Leuk die foto met Ogin daar voor het raam!

sylvia

gewijzigd 16 februari 2017, 15:47 3 doggies

Ruby, ga je dan op vakantie zaterdag?

Gelukkig gaat het met je rug ook beter 

 

Nadine, sterkte voor je zus!

 

Jamie, dat is niet leuk dat Sadi zo bang is voor dat schieten.

Binnenkort zal het schieten toch wel afgelopen zijn, in ieder geval tot het najaar?

 

Ik heb gewerkt, en al met Black gewandeld.

Hij ligt alweer uit te rusten.

De zon kwam er net nog een beetje door, dan is het gelijk een stuk warmer.

nadine

16 februari 2017, 15:47 3 doggies
" Ruby, ga je dan op vakantie zaterdag?
Gelukkig gaat het met je rug ook beter 
 
Nadine, sterkte voor je zus!
 
Ik heb gewerkt, en al met Black gewandeld.
Hij ligt alweer uit te rusten.
De zon kwam er net nog een beetje door, dan is het gelijk een stuk warmer. "

 Dank je silvia 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

16 februari 2017, 16:46
"  hahahaha ja want de eettafel saat precies daar bij de balkondeuren Bedankt voor je tip,ik ga ermee beginnen maar ik wil dat ze eerst in de keuken goed luistert en dan ga ik verder met het luisteren als wij eten. Leuk die foto met Ogin daar voor het raam! "

 Die van jou ook, hihi.....alleen het is niet het zelfde waarop ze gluren, ogin kijkt of er wat valt te beleven, en kaylo of er wat overblijft, hahahaha

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

16 februari 2017, 16:48
"  
Gaat zeker goed komen. Hopelijk een betere vakantie als vorig jaar.
Toen zat ook ik in de lappenmand weet je nog?
Ben zo blij dat het nu beter gaat. Ja, voel nog altijd mijn rug wel, maar kan er om werken en verder alles doen. Alleen lang staan, dat gaat niet, ik moet in beweging blijven dan.
Ik ben wel benieuwd hoe de autoreis straks gaat. Acht tot negen uur in de auto, twee keer stoppen waarschijnlijk. Vorig jaar was een regelrechte hel, rug deed zo zeer. 
Begin morgen in iedergeval met een spiegel opbouwen van ibuprofen om de meeste pijn voor te zijn. "

 Is langlaufen niet een betere optie dan skieen, en Ruby, je gaat toch geen ibuprofen slikken van tevoren ? 

UkkePuck

16 februari 2017, 16:53 3 doggies
"  Is langlaufen niet een betere optie dan skieen, en Ruby, je gaat toch geen ibuprofen slikken van tevoren ?  "

 

Langlaufen is lichamelijk veel intensiever dan skiën, dus nee, langlaufen ga ik niet doen hihi. Zo'n goede conditie heb ik trouwens ook niet.

 

Ja, ik ga van tevoren beginnen met ibuprofen slikken. Het is alleen voor de reis. Morgen 3 tabletjes over de hele dag en dan 's nachts als ik op sta 1 en eentje halverwege de reis. Daarna is t afgelopen. Heb maagbeschermers, dus t moet wel een dag goed gaan.

 

Wil er niet halverwege achterkomen dat ik de lange zit niet vol kan houden net als vorig jaar. 

Mila en de hondjes Kaylo & Tika

16 februari 2017, 17:16 3 doggies

Nadine nog veel beterschap met je zusje!

 

Jamie wat balen dat ze daar nog steeds zo lopen te schieten! Arme Sadi! Hopelijk is het binnenkort helemaal voor jullie afgelopen en kunnen jullie weer lekker zonder problemen wandelen.

 

Uit school heerlijk nog 3 kwartier met Kaylo gewandeld in het zonnetje. Helaas stormde ergens tegen het einde van de wandeling een gigantische Duitse Herder op hem af die niet voor het spelen kwam, maar Kaylo is gelukkig sneller Wanneer gaan mensen dit soort honden toch is bij zich houden.

UkkePuck

16 februari 2017, 17:22 3 doggies

Puck lekker aan het chillen. Moet haar alleen nu wel storen want ik wil nog even een eindje wandelen. 

Vanavond met mn vader naar t dorp, die moet de ogen opnieuw laten meten en hij moet een nieuwe bril.

Mila en de hondjes Kaylo & Tika

16 februari 2017, 17:28 3 doggies
" Puck lekker aan het chillen. Moet haar alleen nu wel storen want ik wil nog even een eindje wandelen. 
Vanavond met mn vader naar t dorp, die moet de ogen opnieuw laten meten en hij moet een nieuwe bril. "

 hahah wat ligt ze daar leuk!

Nicole & Kayla

16 februari 2017, 17:33 3 doggies
" Puck lekker aan het chillen. Moet haar alleen nu wel storen want ik wil nog even een eindje wandelen. 
Vanavond met mn vader naar t dorp, die moet de ogen opnieuw laten meten en hij moet een nieuwe bril. "

 wat een dropje!

UkkePuck

16 februari 2017, 18:29 3 doggies

Zo ligt ze niet vaak. Puck was nu echt aan het chillen hihi. Komt vast omdat ze gisteren naar de behendigheidsles is geweest. De dag erna slaapt ze veel. We doen dan ook niet heel veel extra's.

Normaal doen we over de dag nog wel een aantal hersenwerkjes. Vandaag heb ik alleen haar voerbal gevuld met snoepjes en net zijn we met haar avondeten naar het grasveld geweest, daar uitgestrooid en Puck kon lekker zoeken.

Nu ligt ze weer munt op de bank .

nadine

gewijzigd 16 februari 2017, 19:05 3 doggies
" Nadine nog veel beterschap met je zusje!
 
Jamie wat balen dat ze daar nog steeds zo lopen te schieten! Arme Sadi! Hopelijk is het binnenkort helemaal voor jullie afgelopen en kunnen jullie weer lekker zonder problemen wandelen.
 
Uit school heerlijk nog 3 kwartier met Kaylo gewandeld in het zonnetje. Helaas stormde ergens tegen het einde van de wandeling een gigantische Duitse Herder op hem af die niet voor het spelen kwam, maar Kaylo is gelukkig sneller Wanneer gaan mensen dit soort honden toch is bij zich houden. "

 Dank je wel mila fyn dat je een mooi wandeling gemaakt hebt met kaylo

Martin, Liz † en Lola

16 februari 2017, 19:45 3 doggies

Nadine, veel beterschap voor je zusje! Ik hoop dat het snel beter zal gaan met haar!

Daydreamer

16 februari 2017, 22:33 3 doggies

gefeliciteerd! Gaat de tijd hard he

Daydreamer

16 februari 2017, 22:37 3 doggies

waar is die maandelijkse foto challenge eigenlijk gebleven?

Ciska en Spanjaardje Moh (Bambi r.i.p.)

gewijzigd 17 februari 2017, 06:23 3 doggies
"  GEFELICITEERD !!!!!!!!!!!!
 
Eindelijk een rede dat Moh eens een kluifje krijgt 
    
  "

 Dankje! 

Moh krijgt elke dag een kluifje met een reden hoor. 

De reden is namelijk ''gewoon omdat ze zo lief is''.

 

Ik moest zo lachen om haar blik toen ik haar deze luchtpijp aanbod. 

Maar ik heb het toch maar in stukjes gezaagd 

Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.

17 februari 2017, 06:27 3 doggies

Goede morgen.

Ik ben me aan het voorbereiden op een drukke oppasdag op mijn kleinkinderen.

Lotus was er vanmorgen vroeg bij en speelt nu in de ren. Balou ligt nog op een oor maar moet er zo toch aan geloven. Het regent hier en het is nog donker twee dingen waar Balou niets mee heeft.

Ik zal vandaag weinig tot niet online zijn.

Een fijne dag!

Daydreamer

17 februari 2017, 06:35 3 doggies
"  
Die liep dood.
 
Er waren bij de laatste keren bijna geen reacties meer. Ook degene die wel mee deden wilden, naar mijn idee, geen winnaar zijn.
  "

 oh jammer zeg

Daydreamer

17 februari 2017, 06:38 3 doggies

goeie morgen.

vandaag een iets frisser dagje.

9 graden met veel bewolking.

maar naar mijn idee nog niet slecht voor half februari

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

17 februari 2017, 06:57

Hier 6 graden..........niet koud, geen vorst, heerlijk toch, alleen jammer dat er dan wat regen valt...honden waren niet erg nat vanochtend, wandeling is ook heel kort....               nu gied gegeten allebei, altijd honger...en nu uitbuiken tot dat ik met ze naar de blauwe stad ga, vrijdag, heerlijk weekend.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

17 februari 2017, 06:59

Weerbericht Nederland: Grijs en zacht met soms regen 17 feb. 2017, 2:00 uur -                      Vandaag overheerst de bewolking en valt zo nu en dan wat regen. In het noordoosten en oosten is het ronduit regenachtig, terwijl het in Zeeland nagenoeg droog blijft.                 Met maxima van 7-10 graden is het zacht.                        Het weekend verloopt overwegend droog met veel bewolking. Aan de temperatuur verandert weinig. Volgende week stijgt de kans op regen en waait het stevig....

nadine

gewijzigd 17 februari 2017, 07:42 3 doggies
" Nadine, veel beterschap voor je zusje! Ik hoop dat het snel beter zal gaan met haar! "

 Goei morgen allen Martin nog dank hoor hopen jullie fyne dag hebben by ons nog niks veranderd fyn weekend allen 

UkkePuck

17 februari 2017, 07:52 3 doggies

Goedemorgen, hier hoorde ik het net heel hard regenen .

Was van plan vroeg op te staan, maar dan moest puck door de regen wandelen. Dus toch nog een uurtje blijven liggen. 

 

Dadelijk eruit, hond uitlaten en aan de slag!

Kreeg net een appje van mn zusje dat ze de hele kop dicht had zitten en koorts had. Ze moet ook nog werken vandaag, officieel, als je koorts hebt mag je in de zorg/dagbesteding niet aan het werk. 

^